/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Wkręty do drewna RawlPlug DS

Koelner

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: Koelner
Data: 2007-11-08


Rawl, najstarsza marka systemów zamocowań na świecie, wprowadziła na polski rynek wkręty do drewna typu DS. Charakteryzuje je wyjątkowe zabezpieczenie antykorozyjne, które sprawdza się nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych...

Wkręty RawlPlug typ DSWkręty RawlPlug typ DSFot. Koelner

Wkręty RawlPlug typ DS to alternatywne rozwiązanie dla wykorzystywanych dotąd wkrętów mosiężnych i ze stali nierdzewnej. Zostały one pokryte organiczną powłoką, która stanowi wyjątkowe zabezpieczenie przed korozją. Dzięki temu wkręty DS pozostają niezawodne nawet w najcięższych warunkach zewnętrznych, doskonale znosząc zarówno ostre słońce, ulewne deszcze, jak też silne mrozy. Wkręty RawlPlug typ DS wyróżnia specjalny frez wiercący oraz gwint grubo zwojowy do drewna. Dzięki tym rozwiązaniom czas wkręcania został ograniczony do niezbędnego minimum. Jest to niezwykle istotne dla osób, które montażem elementów drewnianych zajmują się zawodowo. RawlPlug typ DS spowoduje, że ich praca stanie się łatwiejsza i bardziej efektywna, a włożony w nią wysiłek - mniejszy.

RawlPlug typ DS posiadają specjalny łeb umożliwiający licowanie wkrętów z podłożem, dlatego jego główka nie wystaje ponad powierzchnię przykręcanego elementu. Pozwala to uniknąć zahaczenia czy nawet zranienia o wystającą główkę wkrętu.

Wkręty do drewna RawlPlug typ DS firmy Koelner przeznaczone są do montażu drewna. Z łatwością zamocujemy nimi drewniane elewacje, a także deski tarasowe. Będą one również niezwykle pomocne przy budowie altan, układaniu ścieżek w ogrodzie, czy wykładaniu drewnianych obrzeży basenów.

Zalety wkrętów RawlPlug typ DS są najbardziej widoczne w pracach prowadzonych na zewnętrz, jednak mogą być one wykorzystywane także wewnątrz budynków. Z powodzeniem można je stosować do przykręcania stolarki okiennej i drzwiowej, są także użyteczne podczas montażu schodów, podłóg, poręczy czy balustrad. Niewątpliwym atutem wkrętów do drewna RawlPlug typ DS jest zamknięcie ich w poręcznym opakowaniu. Umieszczone zostały w estetycznych, plastikowych pudełkach, które ułatwiają ich przechowywanie i sortowanie. To rozwiązanie pomaga także utrzymywać wkręty w niezmiennym porządku. Opakowanie zostały wyposażone w rączki, co stanowi dodatkowe udogodnienie podczas przenoszenia wkrętów w różne miejsca pracy.

Wkręty do drewna RawlPlug typ DS

Indeks

Rozmiar

(mm)

Opakowanie

jednostkowe

Cena za

1.000 szt.

DS-4050

4,0X50

500

145,00

DS-4060

4,0X60

350

172,00

DS-5050

5,0X50

400

190,00

DS-5060

5,0X60

300

220,00

DS-5080

5,0X80

200

282,00

 

Wkręty do drewna RawlPlug DS (Zdjęcia: 2)

Wkręty RawlPlug typ DSOpakowanie wkrętów RawlPlug typ DS

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA