DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Otwarcie salonu Dierre Partner

Autor:
Źródło:
Data: 2007-11-05


18 października br., w Warszawie, nastąpiło otwarcie najnowszego, reprezentacyjnego salonu firmowego Dierre Partner – producenta ekskluzywnych drzwi i okien antywłamaniowych...

Nowootwarty salon mieści się na warszawskiej Woli, przy ulicy Chłodnej 50. 150 m2 powierzchni wystawowej mieści ekspozycję drzwi marki Dierre – zarówno antywłamaniowych drzwi wejściowych, jak i szeroki wybór drzwi wewnętrznych, technicznych (m.in. przeciwpożarowych) oraz okna antywłamaniowe.
„Wierzę, że bogata oferta drzwi Dierre oraz profesjonalna, kompleksowa obsługa naszych pracowników sprawią, że salon przyciągnie nie tylko klientów indywidualnych, lecz również związanych z branżą budowlaną czy developerską. Bardzo ważni są dla nas również architekci i projektanci wnętrz, którzy szczególnie doceniają olbrzymie możliwości aranżacyjne, jakie dają im produkty marki Dierre.” – powiedziała Wioletta Przesmycka, właścicielka najnowszego salonu Dierre Partner.
Już od wielu lat Dierre jest liderem na rynku drzwi antywłamaniowych. To ponad 200 000 drzwi produkowanych w ciągu roku. Ale Dierre to nie tylko ekspert w zakresie bezpieczeństwa, wyznacza również trendy w zakresie wzornictwa. Ekspozycja w salonie przy Chłodnej pokazuje, że drzwi antywłamaniowe mogą być nie tylko funkcjonalne, ale również piękne. Dierre daje możliwość indywidualnego doboru okładzin drzwi – ich faktury, kształtu, wzoru i wybarwienia. Można również wybrać kolor „na zamówienie” – na podstawie przyniesionej do salonu próbki. Szeroka gama paneli pokrywających drzwi, w tym ręcznie rzeźbionych paneli z litego drewna, sprawia, że drzwi Dierre trafią nawet w najbardziej wyszukany gust klientów i wpasują się w stylistykę każdego wnętrza czy elewacji domu. Salon prezentuje również liczne drzwi wewnętrzne (pół tysiąca modeli), gdzie możliwości wyboru stylistyki są niemal nieograniczone – drzwi z litego drewna i MDF, szklane lub fornirowane, w kolorach naturalnego drewna czy nawet najbardziej ekstrawaganckich wybarwieniach – jedynym ograniczeniem jest w zasadzie wyobraźnia zamawiającego.
Włoska firma Dierre jest obecna na polskim rynku od 1997 roku. W tym czasie zdążyła zdobyć pozycję niekwestionowanego liedra na rynku drzwi antywłamaniowych. Bezpieczne, wygodne i uniwersalne produkty Dierre można znaleźć w takich prestiżowych projektach jak Marina Mokotów, Nowy Wilanów czy Zielone Zacisze, a do odbiorców należą m.in. Skanska, Mostostal, Starbag, Budimex, Polnord S.A., Echo Investment, Warbud S.A. czy Agroman.

Aurora Communication


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz