/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Klonowa Aleja nie tylko z nazwy

media.netpr.pl

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: media.netpr.pl
Data: 2007-10-27


W sobotę dzieci z dwóch warszawskich Domów Dziecka wzięły udział w rodzinnym pikniku, zorganizowanym przez Orco Property Group na Targówku, w miejscu budowy nowego osiedla mieszkaniowego Klonowa Aleja...<

<font color=gray>Drzewko Katarzyny Ratajczyk, <br>Dyrektor Biura <br>Promocji Warszawy</font><font color=gray>Drzewko Katarzyny Ratajczyk, <br>Dyrektor Biura <br>Promocji Warszawy</font>

Dzieci miały okazję poznać tajniki ekologii i zasadzić drzewka opatrzone własnym imieniem i nazwiskiem. Drzewka zasadzone podczas pikniku będą później rosły pod oknami przyszłych mieszkańców. Zabawę poprowadził Zygmunt Chajzer.
Ponad 70 osób zasadziło 100 klonów podczas sobotniego pikniku rodzinnego zorganizowanego przez dewelopera Orco Property Group na Klonowej Alei - nowym osiedlu budowanym u zbiegu ulic Św. Wincentego i Malborskiej. W wydarzeniu wzięły udział dzieci z dwóch Domów Dziecka: nr 10 i 11, klienci i pracownicy firmy Orco z rodzinami oraz przedstawiciele władz stolicy. Swoje drzewko zasadziła też Katarzyna Ratajczyk, Dyrektor Biura Promocji Miasta Stołecznego Warszawy.

„Chcielibyśmy, aby Klonowa Aleja stała się oazą zieleni i spokoju dla przyszłych mieszkańców. Jednocześnie zależy nam, by osiedle harmonizowało z otoczeniem i całą dzielnicą. Dlatego właśnie zorganizowaliśmy jesienne sadzenie drzew na terenie naszej nowej inwestycji" - wyjaśnia Alicja Kościesza, Deputy Marketing Director Orco Property Group.

W imieniu Orco gości przywitał Zygmunt Chajzer, który poprowadził ekologiczny quiz dla dzieci. Zabawę wygrały dzieci z Domu Dziecka nr 10. Obie drużyny otrzymały nagrody, aby następnie wziąć udział w krótkiej lekcji sadzenia drzewek. Nowo nabytą wiedzę najmłodsi uczestnicy mogli od razu wykorzystać w praktyce. Na każdym zasadzonym klonie zawisła kartka z imieniem i nazwiskiem osoby, która go posadziła. Po wysiłku fizycznym dzieci, posilone gorącym poczęstunkiem, odbyły spacer edukacyjny z przewodnikiem PTTK po Parku Leśnym Bródno.
„Cieszymy się, że dzieci miały okazję poznać przyrodę w swojej okolicy w niecodzienny sposób. Mamy nadzieję, że daliśmy im trochę radości, a zarazem wiedzy, którą wykorzystają w przyszłości" - mówi Alicja Kościesza.

Orco Property Group jest uznanym inwestorem, deweloperem oraz asset managerem na rynku nieruchomości i hotelarstwa Europy Środkowej. Obecnie firma zarządza aktywami o wartości ok. 2,5 mld Euro, zgodnie z szacunkami z 30/06/2007. Obecna w Europie Środkowej od 1991 roku, Orco Property Group jest spółką akcyjną notowaną na giełdzie Euronext w Paryżu oraz na Giełdach Papierów Wartościowych w Pradze, Warszawie i Budapeszcie. Portfolio Orco Property Group składa się z następujących spółek: IPB Real, MaMaison Hotels & Apartments, Viterra Development, Gewerbesiedlungs-Gesellschaft mbH (GSG), Orco Real Estate, oraz inne nieruchomości komercyjne. Orco Property Group prowadzi działalność w wielu krajach, skupiając się głównie na rynkach w Republice Czeskiej, Węgrzech, Polsce, Rosji, Chorwacji, Niemczech i Słowacji. Orco Property Group cały czas analizuje możliwości inwestycji na nowych rynkach. Orco Property Group jest również sponsorem i zarządcą funduszu Endurance Real Estate Fund for Central Europe, luksemburskiego zamkniętego funduszu parasolowego z czterema wydzielonymi subfunduszami, koncentrującego się na pozyskiwaniu nieruchomości na rynku powierzchni biurowych i komercyjnych, biur klasy A, mieszkalnych i hotelowych.

Klonowa Aleja nie tylko z nazwy (Zdjęcia: 3)

<font color=gray>Drzewko Katarzyny Ratajczyk, <br>Dyrektor Biura <br>Promocji Warszawy</font><font color=gray>Dzieci sadzą drzewka<br> na Klonowej Alei</font><font color=gray>Prowadzący zabawę<br> Zygmunt Chajzer<br> i Douglas Noble,<br> Director of Orco Poland,<br> witają gości</font>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz