/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

RuckZuck w Namysłowie

Autor:
Źródło:
Data: 2007-10-31


RuckZuck, największa w Polsce sieć sprzedaży podłóg i drzwi, w najbliższym czasie otworzy swoją pierwszą placówkę w Namysłowie. Będzie to szósty punkt RuckZuck na Opolszczyźnie i niemal dziewięćdziesiąty salon w kraju...

Namysłów to kilkunastotysięczne miasto w północno – wschodnim zakątku województwa opolskiego, przy granicy z Dolnym Śląskiem i południową Wielkopolską. Choć w miejscowości znajdują się sklepy oferujące podłogi, do tej pory nie było tam salonu dysponującego tak bogatą ofertą i sprzedającego wszystkie towary w cenach producenta.
Na asortyment namysłowskiego salonu RuckZuck składa się oferta licząca 140 wzorów podłóg i 19 kolekcji drzwi. Ponieważ skrzydła drzwiowe występują w wielu odmianach i dekorach, razem daje to liczbę niemal dwóch tysięcy kombinacji. Ofertę RuckZuck uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, takich jak listwy przypodłogowe i progowe, klamki, pianki, podkłady podłogowe, karnisze i wiele innych. Klienci znajdą też na miejscu artykuły wykończeniowe, między innymi farby i płytki ceramiczne.
Właściciel sklepu RuckZuck w Namysłowie Antoni Kubot chce poszerzyć asortyment swojego punktu o materiały budowlane i wykończeniowe tak, aby jego salon przypominał market budowlany. Pan Antoni podkreśla, że dla niego najważniejszy jest klient, dlatego swój sklep zorganizował tak, aby jak najbardziej ułatwić kupującym dostęp do towarów.
- Kieruję się w życiu mottem: „sprostać wyzwaniu”, dlatego zamierzam uruchomić punkt RuckZuck. Będziemy bardzo elastyczni i dostosujemy się do każdego klienta. – zapewnia Antoni Kubot.

Sklepy RuckZuck kierują się zasadą maksymalnej otwartości na klienta. Dla ułatwienia poruszania się w tak bogatej ofercie, podłogi podzielono na osiem kategorii cenowych, każdą z nich oznaczono innym kolorem. Skrzydła drzwiowe eksponowane są w taki sposób, aby każdy mógł z bliska ocenić wygląd i jakość wykonania. RuckZuck oferuje fachową pomoc, sprzedaż na raty, dowóz wybranego towaru oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi. - Sklepy Sieci RuckZuck funkcjonują w systemie partnerskim. Stale motywujemy Partnerów do tego, aby utrzymywali wysokie standardy obsługi. W naszych sklepach najważniejsi są klienci, chcemy aby byli obsługiwani w zgodzie z głównym mottem naszej Sieci: "RuckZuck", czyli "Szybko i fachowo" - mówi Adam Wawrzyńczyk, koordynator Sieci RuckZuck.
Namysłowski salon RuckZuck zostanie otwarty 5 listopada.

E.C.H.O. Communications


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz