/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

1€ to majątek

IKEA

Autor:
Źródło: IKEA
Data: 2007-10-31


Od 3 listopada do 24 grudnia ze sprzedaży każdego pluszaka IKEA przekazuje 1€ na rzecz UNICEF...

Uśmiech dziecka znaczy tak wiele
Już po raz trzeci IKEA przeznaczy 1€ ze sprzedaży każdej pluszowej zabawki na realizację projektów UNICEF, wprowadzanych w najbiedniejszych rejonach świata. W corocznej akcji "1€ to majątek. Uśmiech dziecka znaczy tak wiele" biorą udział 232 sklepy IKEA na całym świecie w tym oczywiście 7 polskich sklepów IKEA. Już od 03 listopada kupując pluszową zabawkę w sklepie IKEA umożliwiamy naukę dzieciom w najbiedniejszych rejonach świata. Pieniądze pochodzące ze sprzedaży maskotek w polskich sklepach IKEA będą przeznaczone na rozpowszechnianie edukacji.

Środki zebrane w trakcie Akcji w 2007 roku przekazane zostaną na ulepszanie wyposażenia szkół, tworzenie dostępu do bieżącej wody i toalet w szkołach, dostarczenie dzieciom ławek, krzesełek i licznych rodzajów podstawowych pomocy naukowych, jak książki, ołówki, zeszyty dla dzieci i nauczycieli.

Akcja "1€ to majątek. Uśmiech dziecka znaczy tak wiele" prowadzona w okresie przedświątecznym daje możliwość zarówno naszym Klientom, jak i Pracownikom włączenia się w pracę z dziećmi i dla dzieci. Za pieniądze zebrane ze sprzedaży 1 maskotki stwarzamy szansę pójścia dziecka do szkoły oraz zaopatrzenie szkoły w 20 ołówków i dwa zestawy do geometrii. Udział w akcji będzie z pewnością przyczyną szczerego uśmiechu na twarzach milionów dzieci chętnych do nauki i rozwoju.

W asortymencie IKEA znajduje się ponad 30 pluszaków dla dzieci w różnym wieku, w cenach od 1,99 do 80zł. Zabawki IKEA pomagają dzieciom uczyć się i rozwijać, a UNICEF działa na rzecz poprawy warunków życia dzieci na całym świecie. Wspólnie możemy zapewnić im lepszą przyszłość!

IKEA ma bardzo dobre doświadczenia z zeszłorocznej wspólnej akcji z UNICEF. W ubiegłym roku IKEA przeznaczyła 2,9 mln € uzyskane ze sprzedaży zabawek pluszowych w 221 sklepach IKEA w okresie przedświątecznym na realizację projektów UNICEF. Razem z naszymi Klientami zapewniamy lepszą przyszłość dzieciom.
Akcja "1€ to majątek" potrwa do 24 grudnia 2007.

IKEA


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz