/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Dekory i blaty w jednym kolorze

Koda Public Relations

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: Koda Public Relations
Data: 2007-10-30


Płyta melaminowana, produkowana przez Kronospan Mielec, uzyskała właśnie nowe, jeszcze bardziej atrakcyjne oblicze. To znakomita wiadomość dla wytwórców z branży, którzy otrzymują surowiec do wyprodukowania mebli jak marzenie...

<font color=gray>Krono Original</font><font color=gray>Krono Original</font>

Proponowana oferta to dwanaście całkowicie nowych i innowacyjnych dekorów. Imitują one – i to jak udanie! – wzory naturalnego drewna. Do dyspozycji odbiorców postawiono całą ich gamę: dęby, jesiony, jabłonie, śliwy, oliwki, sosny, buki i orzechy. Wszystkie w wyjątkowych kombinacjach kolorystycznych – od jasnych, wręcz rozświetlonych, po bardzo ciemne, z delikatnym lub wyrazistym zarysem wzorów. Daje to producentom olbrzymią liczbę wariantów swoich ofert, co przekłada się na atrakcyjne meble, które będą z pewnością ozdobą każdego pomieszczenia.
Zaproponowane przez Kronospan Mielec i Kronospan Szczecinek nowości w płycie melaminowanej uwzględniają najnowsze trendy światowe w tej dziedzinie. Wychodzą jednocześnie na przeciw potrzebom krajowego rynku i spełniają oczekiwania klientów.
Podobnie dzieje się z blatami roboczymi Krono Original. Tę bogatą i urozmaiconą ofertę poszerzono jeszcze bardziej. Obecnie oferuje się je dodatkowo w ośmiu nowych dekorach. Co istotne dla producentów mebli: korzystając z nowej propozycji można bez kłopotu idealnie dopasować blat roboczy do mebli. Ta nowatorska propozycja oznacza, bowiem, że blat roboczy jest już dostępny w identycznej kolorystyce, co dekory płyt meblowych.
Nowa oferta producenta anonsuje narodziny nowatorskich systemów, które inspirują powstawanie wymarzonego wnętrza. W rezultacie klienci mogą dopasowywać i zestawiać idealnie pasujące do siebie wyroby. Dotyczy to zresztą nie tylko blatów kuchennych i mebli, ale także podłóg czy ścian. Takie nowatorskie, artystycznie wysmakowane połączenia produktów w tej samej kolorystyce, deseniu a nawet odcieniu, pozwalają bez kłopotów stworzyć nowoczesne, niepowtarzalne, a przy tym wyjątkowo efektowne wnętrza.

Robocze i niezwykle piękne...

Bezpowrotnie minęły czasy, kiedy blaty w naszych kuchniach wyglądały szaro i smętnie. Przez to i same pomieszczenia kuchenne nie prezentowały się najlepiej. Dzisiaj blaty są już bez mała dziełami sztuki, a w kuchni można czuć się jak w salonie.
Kolekcja Krono Original blatów roboczych to oferta dla prawdziwych miłośników sztuki i smakoszy wyrafinowanej elegancji w miejscu, które w mieszkaniu najczęściej wypełnia drugorzędną funkcję. Wyjątkowo atrakcyjna kolorystyka i niespotykane, oryginalne wzornictwo sprawiają jednak, że pomieszczenie kuchenne przyciąga domowników, którzy – odruchowo – spędzają tu coraz więcej czasu.
Użytkownicy blatów roboczych Krono Original zwrócili także uwagę na ich najwyższą jakość, perfekcyjne wręcz wykończenie i wyjątkowo bogaty asortyment akcesoriów. W tym ostatnim przypadku rzeczywiście producent pomyślał o spełnieniu nawet najbardziej oryginalnych potrzeb klientów. To dla tego w grupie akcesoriów znajdują się m. in. jednoczęściowe listwy przyblatowe, dwuczęściowe listwy przyblatowe z wkładką laminatową, obrzeża melaminowe (także w rolkach), kratki wentylacyjne (na sam blat, pod lub na lodówkę czy montowane ponad kaloryferami), listwy aluminiowe oraz drobne akcesoria do listew przyblatowych jak np. narożniki wewnętrzne i zewnętrzne czy zakończenia.

Piasek w strukturze PE oraz Lucca w strukturze BS

Przeglądając katalogi blatów roboczych Krono Original można odnieść wrażenie, że oto mamy przed sobą coś na kształt oferty dzieł sztuki. Są tam bowiem blaty matowe i połyskowe, a każda grupa w kilkudziesięciu rodzajach. Przy takiej ofercie każdy, nawet najbardziej wybredny i wymagający, znajdzie tu coś dla siebie i dla urządzanego wnętrza.
Mimo iż kolekcja blatów Krono Original już jest imponująca, to stale powiększana jest o nowe wzory. W palecie handlowej przybyły ostatnio dwie propozycje: Chip Piasek w strukturze PE oraz Lucca w strukturze BS.
Od niedawna, spełniając prośby Klientów, do kolekcji dołączone zostały nowe dekory, które natychmiast znalazły wyjątkowo wielu odbiorców. Zmieniony został ponadto profil zaoblenia na blatach. Jest to tylko fragment działań zaproponowanych odbiorcom w ramach ogólnopolskiej akcji p. Blaty kuchenne dostępne w 48 godzin. Korzystając z tej oferty zainteresowani nie wychodząc z domu mogą dokonać zakupu wybranego wzoru czy ilości blatów. Zaledwie 48 godzin wystarczy by otrzymać zamówioną przesyłkę.

Dekory i blaty w jednym kolorze (Zdjęcia: 3)

<font color=gray>Krono Original</font><font color=gray>Krono Original</font><font color=gray>Piasek i Lucca Krono Original</font>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz