DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Nowe panele Krono Original

Koda Public Relations

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: Koda Public Relations
Data: 2007-10-30


Któż nie chciałby mieć w swoim mieszkaniu, a nawet tylko w jednym pomieszczeniu, stylowej i starej podłogi…Takie piękne i oryginalne marzenia pozwala spełnić nowa kolekcja paneli podłogowych, stylizowanych właśnie na starą podłogę.

<font color=gray>Krono Original Sublime</font><font color=gray>Krono Original Sublime</font>

Podłoga Sublime jak stare drewno
W tym przypadku mamy do czynienia z oryginalnym, wyjątkowo mocnym panelem, który swoim wyglądem oferuje jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne doznania wizualne, znakomicie imitując strukturę starego drewna. Wrażenie „starości” jest przy tym tak realistyczne, że trzeba naprawdę wprawnego oka, żeby zorientować się, że mamy do czynienia ze współczesną produkcją. SUBLIME – bo taką nazwę nosi nowy produkt Krono Original – to nie tylko doznania wizualne. Mamy także odczuwalne poczucie pewności i stabilności podłogi. A wszystko za sprawą specjalnych, unowocześnionych paneli o grubości 10 mm. To niby tak niewiele, zaledwie 1 centymetr, a mamy tak wielkie doznania i tak naturalną, niewymuszoną stabilizację.
Zastosowanie podłóg Krono Original Sublime z powodzeniem spełni oczekiwania praktycznie wszystkich kupujących. Producent wskazuje bowiem, że z powodzeniem można je zastosować m. in. w sypialniach, pokojach dziennych i dla dzieci, w garderobach czy w kuchniach. To jeszcze nie wszystko – podłogi Sublime znakomicie nadają się do pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych, pokoi hotelowych czy placówek sklepowych. Ogólnie to ujmując podłogi Sublime doskonale sprawdzą się zarówno w obszarach mieszkalnych o dużej intensywności użytkowej i w obszarach przemysłowych o średniej intensywności użytkowej. Panele podłogowe Krono Original Sublime oferowane są w sześciu rodzajach: Dąb Maranello, Jatoba Tropic, Dąb Naturalny, Wenge Kiboto, Dąb Medoc i Afzelia Malay. Do tego przygotowano, jak zwykle, odpowiednie dekory.
Tak atrakcyjna i urozmaicona oferta pozwala zaspokoić najbardziej wyrafinowane potrzeby, umożliwiając zrealizowanie najskrytszych marzeń nawet najbardziej wymagających klientów. Podłogi Sublime szczególnie w zimnych i bezbarwnych pomieszczeniach natychmiast przydają miłego, domowego wręcz ciepła, potwierdzając indywidualność projektów i tworząc niepowtarzalne, przyjazne wnętrza w starym stylu.
Producent paneli podłogowych Krono Original Sublime udziela na swoje wyroby piętnastoletniej gwarancji.

Rustykalne Claro
Wyjątkowo bogata i atrakcyjna kolekcja paneli podłogowych Krono Original stale wzbogaca się o nowe, interesujące propozycje. U progu jesieni, w tradycyjnym sezonie remontowym debiutuje nowa kolekcja o nazwie Claro.
Jest to absolutna nowość na krajowym rynku. Klienci otrzymują bowiem niespotykaną wcześniej podłogę o rustykalnym, dyskretnym i dostojnym połysku (struktura Rustical Gloss). Trzeba podkreślić, że w procesie produkcyjnym zastosowano po raz pierwszy oryginalną technologię pokrywania powierzchni lakierem. Dzięki temu uzyskuje się rewelacyjny efekt: powstaje niepowtarzalna struktura w zdecydowany sposób wydobywająca wnętrze panela. Ta nowatorska metoda pozwala także na wyraźne uwydatnienie rysunku słojów drewna, co przekłada się w konsekwencji na dodatkowe doznania wizualne oraz estetyczne. Co ciekawe: tworząc kolekcję Claro producent zdecydował się na panel o grubości 8 mm. To w zupełności wystarcza, by po ułożeniu powstała stabilna, trwała, wyjątkowo ładna i jednocześnie oryginalna podłoga. Z powodzeniem można ją zastosować m. in. w sypialniach, pokojach dziennych i dla dzieci, w garderobach czy w kuchniach – panele wyposażone są bowiem w system Aqua – Stop – dający wysokie zabezpieczenie prze przenikaniem wilgoci. Ich zaletą jest także specjalny, opatentowany, system ułatwiający łączenie typu Twin click (łączenie na podłużnych i poprzecznych krawędziach prostą metodą kliknięcia), dający perfekcyjny efekt po ułożeniu i trwałe wrażenie.
Panele podłogowe Krono Original Claro oferowane są w czterech rodzajach: Kasztan Szlachetny, Dąb Wirginia, Cyprys Kalifornijski, Dąb Brylantowy.
Klasa ścieraności: 31 AC3. Gwarancja na 12 lat.

Nowe panele Krono Original (Zdjęcia: 2)

<font color=gray>Krono Original Sublime</font>Krono Original Claro

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Krono [1]

Kiedy parę lat temu robiłem remont to długo nie mogłem zdecydować się na panele. Przeczytałem wiele for i innych artykułów. Wiecie co? Ostatecznie i tak padło na Krono Original. Wiele osób narzeka na ich jakość, ale ja nie mogę narzekać. Panele trzymają się dobrze do tej pory. Kupowałem w hurtowni Heban (***), nie wiem czy to kwestia miejsca gdzie je brałem, ale nie rozumiem narzekań innych
Wpis edytowany przez Administratora

amerii [1]Odpowiedz na ten komentarz2016-11-14 02:41:54

Zgłoś nadużycie

Panele

Super informacja, pogratulować . Teraz wszyscy będziemy je kupować oczywiście w firmie Heban skoro taki fajny opis i zachętę napisał amerii .
Ludzie weźcie się w garść . Pozdrawiam

Adam [99]Odpowiedz na ten komentarz2016-11-21 11:54:44

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz