/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Targi Poznańskie laureatem Konkursu

Autor:
Źródło:
Data: 2007-10-30


Międzynarodowe Targi Poznańskie zostały laureatem VII edycji Konkursu o Medal im. Króla Kazimierza Wielkiego. Nad konkursem organizowanym prze Konfederację Budownictwa i Nieruchomości patronat objął Minister Budownictwa. Zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną – tak mówi się o królu Kazimierzu Wielkim. Medal nazwany imieniem osławionego władcy ziem polskich symbolizuje postęp w rozwoju budownictwa.

Nagradzanie medalem oznacza promocję przekształceń projakościowych w budownictwie, także w firmach świadczących usługi na rzecz budownictwa.
Istotnym elementem działalności MTP są targi specjalistyczne, takie jak Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA. Po raz pierwszy odbyły się w 1992 roku i od początku swojego istnienia cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Z czasem, obok oferty materiałów ogólnobudowlanych i sprzętu, w ramach poznańskiej imprezy szybko pojawiły się materiały wykończeniowe, chemia budowlana, materiały instalacyjne. Dynamiczny rozwój gospodarczy w krótkim czasie doprowadził targi BUDMA do czołówki tego rodzaju wydarzeń odbywających się w Europie Środkowo - Wschodniej i Południowej.
Dziś BUDMA cieszy się rozpoznawalną i silną marką. Organizatorzy wciąż ulepszają formułę imprezy, która cechuje bogata oferta dla wystawców, ciekawy zakres merytoryczny i program wydarzeń dedykowanych przedstawicielom różnych sektorów branży budowlanej. Ostatnie Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2007 odwiedziło ponad 50.000 gości z 34 państw.
Profesjonalny charakter BUDMY potwierdziły także liczne nowości prezentowane przez blisko 1.300 wystawców z 28 państw. Wszystko to, łącznie z przyznawanym wystawcom za najnowocześniejsze produkty i innowacyjne rozwiązania Złotym Medalem MTP, sprzyja promocji polskiego przemysłu budowlanego oraz najlepszych rozwiązań technologicznych i produktowych. Jednocześnie BUDMA stanowi doskonałą platformę komunikacji i przekazu informacji pomiędzy uczestnikami rynku budowlanego.

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz