/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Gawin spełnia marzenie chorego chłopca

Autor:
Źródło:
Data: 2007-10-30


Fabryka Mebli Gawin wygrała licytację fotela wysadzanego kryształami Swarovskiego. Dzięki pieniądzom z aukcji spełnią się marzenie chorego na białaczkę 5-letniego Emila – chłopiec pojedzie do Afryki i na własne oczy zobaczy ulubione zwierzęta: lamparty, zebry i słonie. Licytacja na największym polskim portalu aukcyjnym została przeprowadzona wspólnie z fundacją „Mam Marzenie”..

Przedmiotem aukcji był nowoczesny fotel biurowy zdobiony kilkoma tysiącami kryształów CRYSTALLIZED - Swarovski Elements. Licytacja zakończyła się w ubiegłą sobotę. Największą kwotę, bo aż 7 900 zł, zaoferowała dolnośląska Fabryka Mebli Gawin.
- Kiedy dowiedziałem się o tej akcji i przeczytałem o ciężkim losie Emila, byłem szczerze poruszony. W gronie współpracowników bardzo szybko zadecydowaliśmy, że przyłączymy się do licytacji. Jestem niezmiernie szczęśliwy, że to nasza firma przyczyni się do tego, że ciężko doświadczony przez chorobę chłopiec przeżyje radosne chwile i będzie uczestniczył we wspaniałej przygodzie – powiedział Mariusz Gawin, współwłaściciel Fabryki Mebli Gawin.
5-letni Emil, który od kilku lat choruje na białaczkę, kocha wszystkie zwierzęta, a nade wszystko te afrykańskie. Spędzając wiele dni w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim godzinami przegląda albumy ze zdjęciami dzikich zwierząt, zamieszkujących sawanny, wycina z kolorowego papieru figurki swoich „afrykańskich przyjaciół” i marzy o prawdziwym safari. Teraz, dzięki Fabryce Mebli Gawin będzie mógł przeżyć przygodę swojego życia.

E.C.H.O. Communications


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz