/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Remmers: Najnowszej generacji lakiery wodne do wnętrz

Remmers

Autor:
Źródło: Remmers
Data: 2007-10-26


Od dziesiątek lat trwają badania w obszarze lakierów na bazie wodnej. Przez długi czas wydawało się, że ze względu na mleczną powierzchnię, efekt skórki pomarańczowej, zbyt długi okres schnięcia oraz niewłaściwe podkreślanie struktury drewna lakiery wodne nie staną się alternatywą dla rozpuszczalnikowych.

Ale tak jak w każdej dziedzinie, wysiłki prowadzą do sukcesu, dzisiaj praktycznie nastąpiła juz "zmiana warty". Wśród firm produkujących najnowszej generacji lakiery wodne znajduje się niemiecki Remmers Baustofftechnik, oferujący stolarzom pełen zestaw lakierów do wnętrz na bazie wodnej, które nie mają już wymienionych powyżej negatywnych cech.

System lakierów wodnych Remmers stał się alternatywą w dziedzinie pokrywania elementów wykończenia wnętrz dla 2-składnikowych produktów rozpuszczalnikowych

Począwszy od białego Aidol dur Aqua-Füller poprzez Aqua-Color jako akrylowy lakier kryjący, do specjalnych lakierów przezroczystych, Aidol dur Aqua-Treppenlack, lakieru do parkietów i uniwersalnego.

Osobliwością tego zestawu jest Aidol dur Aqua-Härter. Dodaje się go w zależności od potrzeby do lakieru kolorowego, lakieru uniwersalnego, wypełniacza i lakieru do schodów. Dzięki temu dopasowuje się do wymogów odporność na obciążenia chemiczne i mechaniczne. Ponieważ utwardzacz jest wymagany tylko dla czterech różnych produktów, system ten jest niezwykle rentowny.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz