/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Polskie okna w angielskim domu

Autor:
Źródło:
Data: 2007-10-26


Firma Adpol S.A., obecna na tegorocznej edycji targów budowlanych Interbuild 2007 w Birmingham. Targi rozpoczną się 28 października i potrwają 5 dni...

W tym czasie, Adpol S.A. zaprezentuje dwa najnowsze modele okien zaprojektowanych z myślą o specyficznym rynku brytyjskim. Są nimi przesuwne okna Sash oraz Stormproof, czyli typowe okna brytyjskie, otwierane na zewnątrz.
Wprowadzenie do stałej oferty okien angielskich oraz otwarcie się na rynek brytyjski, w pełni uzasadnia obecności firmy Adpol na Interbuild 2007, tym bardziej, że: "Współpracujemy tam ściśle z kilkoma firmami. Otworzyliśmy Adpol GB, który będzie naszym oddziałem. Postanowiliśmy związać się z jednym z naszych partnerów - ma on 49% udziału, Adpol zaś 51%, co pozwoli nam zachować kontrole nad firmą, będzie to partner, który pomoże nam wypromować markę Adpol w Wielkiej Brytanii" - mówi Adam Daszkowski, prezes zarządu Adpol S.A.
Targi Interbuild to jedna z najbardziej prestiżowych imprez w tej części Europy. Przyciągają corocznie najlepszych architektów, wykonawców i podwykonawców oraz producentów z branży budowlanej. Wszyscy zainteresowani mają szansę uczestniczyć w panelach dyskusyjnych i seminariach naukowych, co spotyka się z dużym zainteresowaniem i aplauzem wśród zwiedzających. Potwierdza to zeszłoroczna frekwencja Targów na poziomie blisko 44 500 osób odpowiedzialnych za projekty o łącznej wartości 16,19 biliona funtów. Firma Adpol S.A. to nie tylko renomowana i znana marka polskich okien w kraju. To również ceniony ekspert i producent okien na rynku skandynawskim, którego eksport wynosi 33% produkcji rocznej Adpol. Stała obecność firmy na rynkach zagranicznych i zdobywanie nowych, często różnych kulturowo, to dowód nie tylko na rozwój Adpol S.A., ale przede wszystkim potwierdzenie najwyższej jakości i sprawdzonej technologii własnej.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz