DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Ruck Zuck: kompletna oferta w Koninie

Autor:
Źródło:
Data: 2007-10-23


W październiku w Koninie został otwarty salon RuckZuck. Koniński sklep RuckZuck doskonale uzupełnia ofertę centrum wykończeniowego, w którym oprócz podłóg i drzwi można znaleźć meble i artykuły wnętrzarskie. Po Lesznie i Pleszewie Konin jest już trzecim wielkopolskim miastem, w którym w ostatnich tygodniach do dyspozycji klientów oddano salon największej w Polsce sieci sprzedaży podłóg i drzwi. Koniński RuckZuck ma 220 m. kw. i znajduje się w centrum meblowo-wykończeniowym w północnej części miasta, przy wyjeździe w kierunku Bydgoszczy...

Właścicielka salonu RuckZuck, Ewa Skalska, pod jednym dachem zgromadziła kompletną ofertę przeznaczoną dla osób wykańczających nowe mieszkanie czy odnawiających wygląd dotychczasowego lokum. W budynku przy ulicy Przemysłowej pojawił się sklep meblowy, salon sprzedający kuchnie na wymiar i punkt z artykułami do wykańczania wnętrz. Aby oferta była kompletna pani Ewa postanowiła wzbogacić ją o sklep RuckZuck.
- Bardzo często jest tak, że osoba, która zamierza kupić meble bierze do ręki panel albo deskę podłogową i sprawdza, czy jedno pasuje kolorystycznie do drugiego. Chcieliśmy ułatwić naszym klientom wybór i dostęp do jak najszerszej oferty, dlatego otworzyliśmy punkt RuckZuck. Sklep działa dopiero od dwóch tygodni, jednak już mogę powiedzieć, że sprzedaż idzie bardzo dobrze, już widzę, że niedługo będę musiała zatrudnić dwóch sprzedawców – powiedziała Ewa Skalska.
Najszersza na rynku propozycja RuckZuck to około 140 wzorów podłóg i 19 kolekcji skrzydeł drzwiowych. Ponieważ każde drzwi występują w wielu różnych dekorach i odmianach, daje to imponującą liczbę 2 tysięcy kombinacji. Aby ułatwić poruszanie się w tak bogatej ofercie, RuckZuck podzielił podłogi na osiem kategorii cenowych, a każdą z nich oznaczył innym kolorem. Skrzydła drzwiowe eksponowane są w taki sposób, aby każdy mógł z bliska ocenić wygląd i jakość wykonania. Cały asortyment oferowany jest w cenach producenta, RuckZuck oferuje fachową pomoc, sprzedaż na raty, dowóz wybranego towaru oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi.
- Sklepy Sieci RuckZuck funkcjonują w systemie partnerskim. Stale motywujemy Partnerów do tego, aby utrzymywali wysokie standardy obsługi klientów zgodne z głównym mottem naszej Sieci: "RuckZuck", czyli "Szybko i fachowo" - mówi Adam Wawrzyńczyk, koordynator Sieci RuckZuck.
Po otwarciu salonu w Koninie, liczba punktów RuckZuck zbliża się do dziewięćdziesięciu, a w zamierzeniu właścicieli RuckZuck do końca roku ma ich być sto

JR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz