DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Salon w układzie doskonałym

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency
Data: 2007-10-22


Intrygująca prostota i szykowna funkcjonalność to cechy idealnie określające meble systemowe ACAPULCO, nowość w ofercie Fabryki Mebli Gawin. ACAPULCO powstał w efekcie połączenia tego, co najważniejsze we współczesnych trendach wnętrzarskich – subtelnej elegancji niezwykłej barwy i materiału, zawartych w prostych kształtach minimalistycznego designu...

<font color=gray>Meble systemowe ACAPULCO <br>Foto: Gawin</font><font color=gray>Meble systemowe ACAPULCO <br>Foto: Gawin</font>

Współczesny świat jest nieprzewidywalny, zmienia się z dnia na dzień. To szybkie tempo przemian zmusza nas do aktywności i wymaga zdolności dopasowywania się. Przestrzeń, jaką tworzymy w naszym domu, ma swoją ergonomicznością służyć nam codzienną pomocą. Z drugiej jednak strony dążymy nieustannie do tego, by nasze mieszkania odbijały naszą osobowość i indywidualność – odrzucamy w tym celu stare schematy i przyzwyczajenia. ACAPULCO to zestaw mebli systemowych, który doskonale spełnia tę potrzebę – pozwala kreować wnętrze zarówno estetyczne i niebanalne, jak też w najwyższym stopniu funkcjonalne.

Meble systemowe ACAPULCO
System ACAPULCO stanowi kwintesencję doskonałości mebli modułowych. Składające się na niego elementy są lekkie i niewielkie, co daje nam możliwość dowolnego ich komponowania i nagłej zmiany. Takie odrzucenie schematu salonowej meblościanki to wielki krok w stronę nowoczesnego świata, wymagającego ciągłej mobilności oraz elastyczności. Meble ACAPULCO nie przytłoczą wnętrza – wprost przeciwnie, nadadzą mu lekkości i swobody, tworząc zarazem przyjazną atmosferę codziennego życia. Ich przemyślana, logiczna konstrukcja, łącząca w sobie piękno formy i funkcjonalność, jest gwarancją przestrzeni sprzyjającej zarówno efektywnej pracy, jak również wygodnemu wypoczynkowi.
Meble modułowe ACAPULCO to istota nowoczesnego designu, stawiającego na oszczędność formy i minimalizm dekoracji. Tradycyjna struktura drewna w odcieniu ciemnego brązu łączy się w nich z powiewem nowoczesności – prostymi w formach uchwytami w kolorze aluminium – kontrast ten łagodzą drzwiczki szafek z lekko przydymionego szkła. Intrygujące ciepło głębokiego koloru tworzy idealną kompozycję z chłodną i orzeźwiającą tonacją tych jasnych dodatków. Całość daje niezwykłe wrażenie czystości, przejrzystości i uporządkowania. Meble ACAPULCO, jednocześnie oszczędne w formie i eleganckie, wprowadzają do wnętrza salonu pełną szyku harmonię. Swoją niebanalnością i oryginalnością przełamują nasze przyzwyczajenia, pozwalając kreować przestrzeń nie tylko nowoczesną, lecz również pełną indywidualizmu. Funkcjonalne i mobilne, lekkie i proste w formie, ciepłe w kolorze, dodadzą wnętrzu swobody, a nam życiowego optymizmu.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz