DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Remmers: Pielęgnacja podłóg olejowanych

Remmers

Autor:
Źródło: Remmers
Data: 2007-10-18


Podłogi drewniane cieszą się coraz większą popularnością. Czy to deski z drewna litego, parkiety, schody lub jeszcze inne elementy kolor, struktura i naturalny wzrost nadają im zawsze szczególnego uroku.

Aby zachować naturalny wygląd powierzchni, podłogi pokrywa się coraz częściej produktami na bazie oleju i wosku zastępując tym samym lakier.

W celu zapewnienia takim powłokom długotrwałej ochrony, a jednocześnie zwiększenia wytrzymałości podłogi na znaczne obciążenia mechaniczne, dolnosaksońska firma Remmers Baustofftechnik opracowała produkt o nazwie Aidol Hartwachs-Polish.

Aidol Hartwachs-Polish to mleczko pielęgnacyjne na bazie wodnej. Środek, dzięki obecności wysokojakościowych wosków, po wyschnięciu tworzy wyjątkowo odporną na obciążenia powierzchnię, którą można również polerować, osiągając w ten sposób wyższy stopień połysku. Nakładając produkt po raz pierwszy należy użyć do tego miękkiej szmatki.

Jednym litrem produktu pokryć można do 20 m2 powierzchni. Przy kolejnych zastosowaniach ok. 250 ml Aidol Hartwachs-Polish dodaje się do 10 l wody. W zależności od obciążenia powierzchni zabiegi pielęgnacyjne powtarzać należy co 4-8 tygodni.

Woskowana lub olejowana podłoga zamknięta warstwą Polish długo zachowuje ładny wygląd, jest łatwa w pielęgnacji i odporna na znaczne obciążenia.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz