DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Mikomax: Kontrakt za milion euro

Mikomax

Autor: oprac. dja
Źródło: Mikomax
Data: 2007-10-16


Firma Mikomax podpisała z algierskim koncernem naftowym Sonatrach kontrakt o wartości około miliona euro. Trzeci na świecie eksporter naturalnego gazu ziemnego do końca 2007 roku ma wyposażyć swoją główną siedzibę w Oranie polskimi meblami.

Meble Mirage<br>fot. MikomaxMeble Mirage<br>fot. Mikomax

- Mikomax już od połowy października 2007 zajmuje się kompleksowym wyposażeniem ogromnego biurowca, będącego jedną z wizytówek algierskiego miasta – mówi Jerzy J. Marcinkowski, dyrektor ds. eksportu łódzkiej spółki – Jest to jedynie preludium do dalszej współpracy obu firm. Jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli, a nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej, będziemy kontynuować współpracę przez najbliższe lata. Przynajmniej co dwa lata spodziewamy się zamówień podobnej wielkości. Dotychczasowy przebieg tej współpracy pozwala nam być jak najlepszej myśli.

Realizacja umowy potrwa do końca bieżącego roku. Mikomax wyposaży 700 stanowisk biurowych, obszarów recepcyjnych i pomieszczeń ochrony. Posłużą temu meble serii "Mirage". 75 zestawów gabinetowych "Maestro" i "Vision" wypełni pomieszczenia menedżerskie orańskiego ultranowoczesnego biurowca. Ponadto, by sprostać zamówieniu klienta, firma zaprojektowała 30 ogromnych, kilkumetrowych stołów konferencyjnych oraz specjalny stół prezydialny z dwiema mównicami.

Wartość tego zamówienia nie tylko świadczy o ciągłym rozwoju i promocji Mikomaxu w świecie, ale także o nieprzeciętnym potencjale i wciąż rosnącej pozycji spółki na rynku międzynarodowym.

Mikomax: Kontrakt za milion euro (Zdjęcia: 2)

Meble Mirage<br>fot. MikomaxMeble Vision<br>fot. Mikomax

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz