/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Ruck Zuck zdobywa Wielkopolskę

Autor:
Źródło:
Data: 2007-10-16


Po otwarciu sklepu Ruck Zuck w Pleszewie, liczba punktów tej największej w Polsce sieci sprzedaży podłóg i drzwi zbliży się do dziewięćdziesięciu.
Czy do końca tego roku uda się zrealizować zamierzenie koordynatora sieci, by sklep Ruck Zuck był w zasięgu każdego Polaka?

Salon Ruck Zuck w Pleszewie wraz z mieszczącymi się w tym samym budynku sklepami z glazurą i farbami tworzy małe centrum budowlano-wykończeniowe. Sklep na powierzchni 350 m. kw. prezentuje wybór z najszerszej na rynku oferty podłóg laminowanych, drewnianych i drzwi. Pleszewianie mogą wybierać spośród ponad 140 wzorów podłóg i 19 kolekcji skrzydeł drzwiowych. Atutem sklepu jest dobry dojazd, salon mieści się przy drodze wylotowej z Pleszewa na Poznań. Właściciel sklepu Ruck Zuck Maciej Szkudlarek do tej pory nie sprzedawał podłóg a na otwarcie salonu zdecydował się po rekomendacji kolegi. Już po kilku dniach od rozpoczęcia sprzedaży pan Maciej cieszył się ze sporego zainteresowania klientów.
- Do otwarcia własnego sklepu namówił mnie dobry znajomy, który ma kilka sklepów Ruck Zuck, między innymi w Jeleniej Górze. W Pleszewie funkcjonują już salony z podłogami, ale nie obawiam się konkurencji, bo nikt nie ma takiego wyboru i tak dobrych cen jak ja – powiedział Maciej Szkudlarek.
Podobnie jak inne sklepy Ruck Zuck, salon w Pleszewie oferuje swoim klientom wszechstronną pomoc. Fachowi sprzedawcy pomogą przy wyborze odpowiedniej podłogi, zaproponują też dowóz towaru na miejsce i montaż w domu klienta. Pleszewski salon dysponuje dwoma ekipami, które sprawnie ułożą podłogę i zamontują drzwi.

Sieć RuckZuck.pl oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy Ruck Zuck położne są w jak najkorzystniejszych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie układania podłóg i montażu drzwi to gwarancja solidności. Ruck Zuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona blisko 90 placówek.


E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency
JR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz