DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Dekor Wenge – egzotyczna elegancja

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency
Data: 2007-10-11


Egzotyczne drewno – ze względu na swoją urodę, nietypowy wygląd oraz wyjątkową wytrzymałość - zdobywa coraz większą popularność w dekoracji wnętrz. Jeden z wzorów tego materiału stał się inspiracją dla firmy Classen, która wprowadziła do oferty stolarki drzwiowej dekor WENGE. Drzwi w tym kolorze, czarując swoją ciemną elegancją, dodadzą niezwykłego klimatu każdemu pomieszczeniu...

<font color=gray>Dekor Wenge   (Fot.: Classen)</font><font color=gray>Dekor Wenge (Fot.: Classen)</font>

Wenge to egzotyczne drzewo liściaste rosnące w Afryce. To wyjątkowa roślina o magicznej mocy – przez tysiące lat używane było przez rdzennych mieszkańców czarnego lądu do sporządzania rytualnych masek. Wenge uczestniczyło często w magicznych obrzędach wzmacniając zaklęcia szamanów – jego wyrazisty rysunek czarował i pobudzał wyobraźnię.

Afrykański klimat magii i egzotyki może od dziś stać się częścią twego domu. Dekor WENGE przyciąga uwagę przede wszystkim egzotyczną kolorystyką – piękna, czarnobrązowa barwa wenge sprawia, że jest ono wybierane częściej niż inne drzewa egzotyczne. Naprzemiennie przebiegające jaśniejsze i ciemniejsze pasma drewna tworzą różnorodny, oryginalny i niepowtarzalny rysunek, a pokryte nim drzwi idealnie prezentują się w miejscach bardzo nasłonecznionych. Głęboka barwa dekoru WENGE i jego ciekawa struktura zapewniają wyszukaną elegancję, dzięki nim pomieszczenie wygląda ekskluzywne i nabiera tajemniczości.

Drzwi w dekorze WENGE dostępne są w sieciach sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych znajdują się na www.classen.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Classen – Pol SA

Classen to jeden z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Firma jest jednym z liderów światowego rynku podłóg laminowanych. Zdolności produkcyjne firmy wynoszą prawie 100 mln m2 rocznie. W Polsce firma jest reprezentowana przez spółkę
Classen-Pol SA z siedzibą w Rybniku - Zwonowicach. Classen-Pol SA zatrudnia 700 osób. Swoje wyroby sprzedaje w całym kraju poprzez sieć dealerską oraz we wszystkich marketach budowlanych. Przedsiębiorstwo eksportuje swoje wyroby do Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej.
Panele podłogowe Classen to naturalne połączenie piękna natury oraz trwałości. Piękne wzory nadają wnętrzom wyjątkowy klimat i niepowtarzalny charakter, wprowadzając nas w podróż po malowniczych zakątkach świata. Duży wybór wzorów zapewnia możliwość stworzenia oryginalnego wnętrza. Pasją firmy Classen jest ciągła praca nad doskonaleniem produktów, szukaniem nowych wzorów, struktur, opracowywaniem nowych systemów montażu. Dzięki temu podłogi Classen od lat cieszą się najwyższym uznaniem i zaufaniem klientów w Polsce i na całym świecie.

Dekor Wenge – egzotyczna elegancja (Zdjęcia: 2)

<font color=gray>Dekor Wenge   (Fot.: Classen)</font><font color=gray>Drzwi Malaga i Tetyda <br>w dekorze Wenge <br>(Fot.: Classen)</font>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz