DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Już 18 sklepów Majster!

Vox Składy Budowlane

Autor:
Źródło: Vox Składy Budowlane
Data: 2007-10-10


Majster - sieć sklepów franczyzowch z drzwiami, panelami podłogowymi oraz materiałami wykończeniowymi dla domu, dynamicznie zwiększa swój udział w rynku. Zaledwie od 8 miesięcy pod nową na rynku marką funkcjonuje już 18 sklepów!!! Najnowszy z nich powstał w Żaganiu.

fot. Vox Składy Budowlanefot. Vox Składy Budowlane

"To co należy podkreślić to niskie koszty przystąpienia do sieci Majster. Wkład własny to 50 tys. zł - a więc zaledwie połowa kwoty innych sieci franczyzowych. Pieniądze te w całości przeznaczane na zatowarowanie, natomiast opłata licencyjna to tylko 1000 zł" – mówi Anna Struk, wiceprezes Składów budowlanych VOX, firmy będącej właścicielem marki Majster. Od franczyzobiorcy firma oczekuje zapewnienia budynku przystosowanego do prowadzenia działalności handlowej oraz doświadczenia w biznesie. W ramach pakietu franczyzowego zapewnia m.in. wyposażenie w emblematy przynależności sieciowej oraz wsparcie marketingowe.

Sieć Majster działa na terenie całego kraju, w głównie miastach gminnych i powiatowych. Klienci zaopatrujący się w sklepach Majster mogą liczyć na towary dobrej jakości w dobrej cenie pochodzące od znanych producentów m.in. Tarkett, Krono Original, DRE, Pol-skone, Profile VOX.

Rok 2007 Składy budowlane VOX zamierzają zamknąć liczbą 30 sklepów Majster.

Już 18 sklepów Majster! (Zdjęcia: 2)

fot. Vox Składy Budowlanefot. Vox Składy Budowlane

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz