DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Ruck Zuck w Mysłowicach

Autor:
Źródło:
Data: 2007-10-08


Ruck Zuck, największa ogólnopolska sieć sprzedaży podłóg i drzwi otworzyła w województwie śląskim już trzynasty sklep. Ilość punktów Ruck Zuck na terenie Polski przekroczyła liczbę 80 salonów.
Czynny od poniedziałku 24 września salon mieści się w leżących na granicy Górnego Śląska i Zagłębia Mysłowicach, w w samym centrum miasta...

Salon w Mysłowicach znajduje się w zabytkowym, pochodzącym z XIX wieku budynku, pośród innych wybudowanych w neobarokowym stylu kamienic. Przed wojną mieściła się tam m. in. elegancka restauracja. Dziś w tym samym miejscu klienci zyskują dostęp do najszerszej na rynku oferty podłóg i drzwi.
Właściciel mysłowickiego salonu, Andrzej Domański, nie jest przesądny, dlatego cieszy się, że jego sklep jest trzynasty w województwie. – To dobra wróżba na początek działalności. Sprzedażą podłóg i drzwi zajmuję się od początku lat 90 ubiegłego wieku. Teraz zdecydowałem się na współpracę z Ruck Zuck, ponieważ dzięki temu mogę zaoferować klientom towar najwyższej jakości w dobrej cenie – powiedział Andrzej Domański.
Klient odwiedzający mysłowicki sklep napotka na miłą i kompetentną obsługę. Fachowy sprzedawca doradzi, jaki model podłogi, lub drzwi wybrać. Salon zaproponuje również transport zakupionych towarów na miejsce przeznaczenia. Jeżeli klient sobie tego zażyczy, zostanie mu zaoferowana usługa montażu paneli.

Sieć RuckZuck.pl oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy Ruck Zuck położne są w jak najkorzystniejszych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie układania podłóg i montażu drzwi to gwarancja solidności. Ruck Zuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona 80 placówek.

Sklepy sieci Ruck Zuck, zgodnie ze swoją maksymą: „szybko i fachowo”, są zwrócone ku klientowi. Odwiedzający salon sprzedaży napotkają na przejrzysty i czytelny system komunikacji cenowej, w którym podłogi podzielono na osiem klas cenowych. Każda z kategorii jest eksponowana oddzielnie a dostęp do poszczególnych modeli jest maksymalnie ułatwiony. Skrzydła drzwiowe eksponowane są w sposób jak najbardziej przypominający ostateczne zastosowanie. Drzwi zamocowano w ościeżnicach, z łatwością można do nich podejść, dotknąć, chwycić za klamkę, sprawdzić, jak łatwo się otwierają.
Liczba punktów działających w Systemie Partnerskim Ruck Zuck przekroczyła już osiemdziesiąt a do końca roku ilość salonów ma wzrosnąć do stu. Właściciele sieci za cel stawiają sobie, aby każdy klient chcący kupić panele myślał Ruck Zuck.
Sklep Ruck Zuck Partner: Eurofloor, ul. Bytomska 31, 41-400 Mysłowice

E.C.H.O. COMMUNICATIONS

JR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz