DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Nowy salon Fabryki Mebli Gawin w Poznaniu

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency
Data: 2007-10-04


W ostatnią sobotę września otwarty został pierwszy w Poznaniu salon własny Fabryki Mebli Gawin, renomowanego producenta segmentów pokojowych, zestawów tapicerowanych, sypialni, kuchni i mebli systemowych...

<font color=gray>Nowy Salon Mebli GAWIN</font><font color=gray>Nowy Salon Mebli GAWIN</font>

Salon Gawina mieści się w największym w Poznaniu centrum handlowym „Polskie Meble”, usytuowanym przy al. Solidarności 34. Sklep o powierzchni 333 mkw. znajdzuje się na parterze dwukondygnacyjnego budynku.
Poznański salon będzie przyciągał klientów tym, czym zaskarbił sobie już sympatię kupujących w innych miejscach kraju, czyli bardzo szerokim asortymentem, miłą atmosferą i kompetentną obsługą. Klienci znajdą w salonie Fabryki Mebli Gawin zestawy kuchenne, m. in. futurystyczne meble Londyn i przyciągające wzrok ciekawym wzornictwem Zebrano, nagrodzone „Diamentami Meblarstwa” wypoczynki Modena i San Remo, ekskluzywną kolekcję Gawin Design i wiele innych modeli.

Wizytówka przedsiębiorstwa
Sklepy Gawina zaprojektowano tak, aby jak najbardziej ułatwić klientowi podjęcie decyzji. Przestrzeń w salonie podzielona jest na część wypoczynkową, sypialnianą i kuchenną, w każdej z nich zaaranżowane są gotowe wnętrza, co daje kupującemu lepsze wyobrażenie o tym, jak narożnik, łóżko, czy szafki kuchenne będą się prezentować w ich własnych domach. Dodatkowo fachowi pracownicy salonu pomogą w wybraniu odpowiedniego koloru obić czy frontów szafek. Właściciele Fabryki Mebli Gawin podkreślają, że poznańska inwestycja zajmuje bardzo ważne miejsce w realizacji strategii firmy. Nowy sklep ma być wizytówką przedsiębiorstwa w tej części Polski.
- Poznański salon jest etapem konsekwentnie przez nas realizowanego planu rozwoju. Dynamiczna rozbudowa firmy powoduje, że szukamy nowych rynków zbytu dla naszych wyrobów. Wielkopolska to bardzo ważny dla nas region, w ciągu dwóch lat chcemy mieć w Poznaniu cztery sklepy - mówi Mariusz Gawin, współwłaściciel Fabryki Mebli Gawin.

Fabryka Mebli Gawin zajmuje prestiżowe miejsce wśród najlepszych polskich producentów mebli. Przedsiębiorstwo przez lata zapracowało na opinię firmy proponującej klientom wyroby o nowoczesnym wzornictwie, które umiejętnie połączono z przystępnymi cenami.
Salon Fabryki Mebli Gawin będzie otwarty od piątku do soboty od 10.00 do 20.00, w niedzielę natomiast dwie godziny krócej. Dla klientów przygotowano parking na 117 samochodów.


Powstała w 1992 roku Fabryka Mebli Gawin to jeden z największych i najdynamiczniej rozwijających się polskich producentów mebli. Firma zatrudnia 850 fachowców, a jej sieć sprzedaży liczy 500 odbiorców hurtowych, detalicznych i sieciowych. W 25 oddziałach handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski, klienci znajdą najszerszą ofertę zestawów wypoczynkowych, kuchni i sypialni, a także stoły, ławy, krzesła, komody, garderoby i segmenty pokojowe. W 2007 roku na rynek trafiła ekskluzywna kolekcja Gawin Design, stworzona we współpracy z polskimi i włoskimi projektantami.
Połowa produkcji Fabryki Mebli Gawin kierowana jest na eksport do ponad 30 krajów - głównie Unii Europejskiej, Ameryki Południowej i Bliskiego Wschodu. Wysoką jakość produktów Fabryki Mebli Gawin potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi godło „Najlepsze w Polsce”, "Teraz Polska", „Gazela Biznesu”, tytuł "Solidna Firma" oraz „Dobroczyńca Roku”. Fabryka Mebli Gawin, jako jedna z nielicznych w branży meblowej, posiada również Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Ochroną Środowiska ISO 9001-14001. Fabryka sponsoruje także Klub Sportowy Gawin Królewska Wola, biorący udział w rozgrywkach III ligi piłki nożnej.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz