DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
Podłogi

Najszersza oferta podłóg i drzwi Ruck Zuck

Autor: inf. prasowa (opr. JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency
Data: 2007-10-03


W sierpniu w Wałczu otwarto salon sprzedaży podłóg i drzwi Ruck Zuck. Mieszkańcy Wałcza i okolic zyskali dzięki temu dostęp do najszerszej na rynku oferty podłóg laminowanych, drewnianych i skrzydeł drzwiowych. Jest to już ósmy sklep Ruck Zuck w województwie zachodniopomorskim, a w całym kraju funkcjonuje już ponad osiemdziesiąt placówek tej sieci...

<font color=gray>Sklep Ruck Zuck Partner:<br> A&K Traders, 78-600 Wałcz<br>ul. Kołobrzeska 56, </font><font color=gray>Sklep Ruck Zuck Partner:<br> A&K Traders, 78-600 Wałcz<br>ul. Kołobrzeska 56, </font>

Sklep Ruck Zuck mieści się w dużym markecie budowlanym na obrzeżach Wałcza i zajmuje powierzchnię 250 m. kw. Właściciele sklepu przez lata prowadzili sprzedaż podłóg i drzwi. W tym roku zdecydowali się dołączyć do sieci Ruck Zuck.

Współwłaścicielka wałeckiego salonu, Anna Burec, już po kilku tygodniach od otwarcia sklepu ocenia, że przystąpienie do Ruck Zuck było dobrą decyzją. Dzięki współpracy z Ruck Zuck sklep w Wałczu jako jedyny w promieniu 50 km oferuje klientom najwyższej jakości podłogi i drzwi w przystępnej cenie. Współwłaścicielka salonu w Wałczu, Anna Burec, zwraca uwagę, że salonu z takim wyborem paneli i skrzydeł drzwiowych nie ma nawet w trzykrotnie większej Pile.

-Wybraliśmy Ruck Zuck ze względu na konkurencyjną i szeroką ofertę. Dodatkowo przystępując do sieci liczyłam na poprawę wyników handlowych, ale wzrost sprzedaży przekroczył moje oczekiwania – powiedziała Anna Burec.

Pani Anna podkreśla, że Ruck Zuck daje swoim partnerom wiele korzyści. Te atuty to m. in. rozpoznawalna marka oraz szkolenia pracowników w celu zapewnienia profesjonalnej obsługi klientów.

Właścicielka jest przekonana, że każdy, kto przyjdzie do sklepu Ruck Zuck, na pewno wyjdzie usatysfakcjonowany, z fachowo dobraną podłogą. Kompetentni pracownicy zaopiekują się klientem, pomogą w zakupie, zaproponują transport zakupionego towaru i zaoferują usługi wyspecjalizowanej ekipy montażowej.

Sto sklepów Ruck Zuck
Liczba sklepów działających w Systemie Partnerskim Ruck Zuck przekroczyła już osiemdziesiąt. W zamierzeniu właścicieli sieci, do końca roku ilość salonów ma wzrosnąć do stu.

Sieć RuckZuck.pl oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy Ruck Zuck położne są w jak najkorzystniejszych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie układania podłóg i montażu drzwi to gwarancja solidności. Ruck Zuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona 80 placówek.

 

Najszersza oferta podłóg i drzwi Ruck Zuck (Zdjęcia: 2)

<font color=gray>Sklep Ruck Zuck Partner:<br> A&K Traders, 78-600 Wałcz<br>ul. Kołobrzeska 56, </font>Sklep Ruck Zuck w Wałczu

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz