DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

IKEA dlanatury.pl

Autor:
Źródło:
Data: 2007-09-28


Serwis internetowy www.dlanatury.pl jest znakomitym źródłem wiedzy na temat projektu „Dla Natury” oraz o ochronie środowiska...

Przygotowany został w bardzo przyjaznej stylistyce. Przeznaczony jest zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Znaleźć w nim można wiele interesujących informacji i miło spędzić czas na zabawie.
Strona internetowa www.dlanatury.pl to wsparcie proekologicznego projektu IKEA, który wszedł w życie 14 września 2007. Od 14 września w sklepach IKEA w całej Polsce nie ma bezpłatnych, jednorazowych toreb foliowych, rozdawanych do tej pory przy kasach. Działanie to jest wynikiem troski IKEA o środowisko, w którym żyjemy oraz jednym z elementów proekologicznej polityki IKEA w Polsce oraz na świecie. Za pieniądze przeznaczane do tej pory na zakup jednorazowych toreb foliowych IKEA zamierza posadzić 1.000.000 drzew w polskich lasach.
Poza zdecydowanym wycofaniem bezpłatnych toreb jednorazowych, projekt IKEA "Dla Natury" ma spełniać cel edukacyjny i informować na temat faktów dotyczących ekologii oraz działalności proekologicznej prowadzonej przez IKEA w Polsce, a także na świecie.
Na internautów czekają humorystyczne animacje oraz proste gry z nagrodami - niespodziankami. Rysunkowa konwencja strony oraz nieskomplikowana nawigacja sprawiają, że spacerowanie po "lesie IKEA" to dobra zabawa dla wszystkich niezależnie od wieku.

IKEA


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz