DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Ruck Zuck – szybko i fachowo w Ełku

Autor:
Źródło:
Data: 2007-09-27


Od lipca 2007 roku działa w Ełku sklep Ruck Zuck, oferujący podłogi laminowane, parkiety i drzwi. Ełcki salon stał się częścią największej w Polsce partnerskiej sieci oferującej taki asortyment.
Sklepu Ruck Zuck w Ełku nie sposób przeoczyć, elewacja przyciąga wzrok czerwono – białą kolorystyką i dynamicznym, dobrze już znanym w innych miejscowościach, logo...

Punkt położony jest w pobliżu prowadzącej do Augustowa drogi krajowej, niedaleko miejskiej obwodnicy. W sąsiedztwie salonu mieszczą się sklepy i hurtownie z branży budowlanej, tworząc prawdziwe centrum budowlano-wykończeniowe.
Sklep Ruck Zuck w Ełku ma powierzchnię 250 m. kw. Zostały na niej wyeksponowane wzory podłóg i drzwi, zorganizowane w bardzo czytelny sposób. Odwiedzając sklep, możemy przekonać się, jak będzie wyglądać nasza nowa podłoga lub jak będą prezentować się drzwi po finalnym montażu. Wszystkie modele paneli i drzwi oraz akcesoria sprzedawane są w cenach producenta W sklepie w Ełku, podobnie jak w każdym z pozostałych 80 sklepów Ruck Zuck, zastosowano całościowy koncept, zakładający ciągłe wsparcie dla właściciela salonu. Partner Ruck Zuck może liczyć na pomoc zarówno w trakcie uruchamiania sklepu, jak i przez cały czas prowadzenia działalności. Sieć dostarcza materiały reklamowe i elementy wizualizacji sklepu, regularnie szkoli personel i wdraża programy prosprzedażowe.
Właścicielka sklepu w Ełku, Alicja Kubicka, przez wiele lat prowadziła punkt sprzedaży podłóg i drzwi. W tym roku zdecydowała się dołączyć do sieci Ruck Zuck. Choć sklep działa pod nowym szyldem dopiero od dwóch miesięcy, to właścicielka już zauważa korzyści wynikające ze współpracy. W jej oczach znajduje uznanie szeroki asortyment o wysokiej jakości: „ Moi klienci zwracają szczególną uwagę na dokładne wykończenie oferowanych paneli, łatwy system mocowania Megaloc oraz system Isowaxx zabezpieczający podłogę przed wilgocią”.

Sieć RuckZuck.pl oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy Ruck Zuck położne są w jak najkorzystniejszych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie układania podłóg i montażu drzwi to gwarancja solidności. Ruck Zuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona 80 placówek.


Właścicielka docenia też bliskość współpracy: „Ruck Zuck zapewnia nam opiekę na każdym kroku, począwszy od reklamy i promocji, a na wsparciu sprzedaży kończąc. Kolejną istotną dla mnie rzeczą jest świetny przepływ informacji, w ramach której moi pracownicy są w stałym i codziennym kontakcie z Ruck Zuck. Dostęp do każdego pionu firmy jest maksymalnie ułatwiony”. Sklepy Ruck Zuck funkcjonują w systemie partnerskim. Sieć Ruck Zuck daje nie tylko know-how, ale przede wszystkim markę lidera na rynku sprzedaży podłóg. Sieć Ruck Zuck w ramach systemu propaguje hasło” „Szybko i fachowo”, które ma charakteryzować między innymi jakość obsługi. Pracownicy pracujący w punktach Ruck Zuck (również w Ełku) służą klientom radą i pomocą, sklep oferuje transport zakupionych towarów, a montażem zajmują się rekomendowane ekipy monterskie. „Naszą ideą jest, by chcąc kupić panele, klient myślał Ruck Zuck” – mówi Antoni Kondratowski , Dyrektor ds. Rozwoju Ruck Zuck

E.C.H.O. COMMUNICATIONS

JR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz