DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

EUMABOIS ma nowy zarząd

Drema

Autor: Joe
Źródło: Drema
Data: 2007-09-26


Podczas dorocznego spotkania Europejskiej Federacji Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS, która tym razem odbyło się 14 września w Poznaniu, wybrano nowy skład zarządu Federacji.

Prezydentem organizacji został Franz Josef Buetfering, który będzie pełnić tą funkcję do 2010 roku, czyli terminów nowych wyborów. Gianni Ghizonni, dotychczasowy przewodniczący, został poproszony o objęcie funkcji v-ce prezydenta. Zebrani wyrazili swoje uznanie dla jego pracy dzięki której Federacja wzmocniła swoją pozycję na arenie międzynarodowej. Podczas swojej kadencji Ghizonni zmierzał ku racjonalizacji kalendarza międzynarodowych imprez targowych dla branży, a także do zmniejszenia kosztów wystawiennictwa.

Zdenek Bezdek z Czech został nowym członkiem zarządu, gdzie w dawny w składzie pozostają Niell Erik Lundvig z Danii i Marcial Paris z Hiszpanii.

Spotkanie, które wspólnie zorganizowało Stowarzyszenie Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA i Międzynarodowe Targi Poznańskie, miało formę walnego zgromadzenia. Podjęte na nim decyzje pozwolą realizować zadania na najbliższe miesiące. Do kalendarza rekomendowanych przez EUMABOIS targów, gdzie swoje miejsce mają także Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, przyjęto również imprezy odbywające się w Moskwie, Pekinie, Indiach i Ameryce Południowej.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz