DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Salonu Ruck Zuck w Lesznie

Autor:
Źródło:
Data: 2007-09-25


W połowie września 2007 w Lesznie został otwarty kolejny sklep największej w Polsce sieci sprzedaży podłóg i drzwi - Ruck Zuck. To pierwszy salon Ruck Zuck w tym wielkopolskim mieście. Salon Ruck Zuck zlokalizowany jest w zachodniej części Leszna, niedaleko drogi krajowej nr 12, blisko skrzyżowania z trasą Wrocław – Poznań...

Sklep można bardzo łatwo zauważyć, dzięki znanej już w innych miastach, rozpoznawalnej biało-czerwonej kolorystyce budynku i dynamicznemu logo Ruck Zuck. Leszczyński salon ma powierzchnię 350 m. kw., podzieloną na dwie strefy, prezentujące podłogi i drzwi. Dzięki wygodnemu systemowi ekspozycji i czytelnemu podziałowi na kategorie cenowe, klient ma ułatwiony dostęp do całej oferty Ruck Zuck.
Izabela Dietsch, która wraz z mężem prowadzi sklep w Lesznie, już od dłuższego czasu dysponowała obszernym i dogodnie położonym budynkiem z przeznaczeniem handlowym. „Planowaliśmy uruchomić biznes związany z szeroko rozumianą branżą budowlaną i wykończeniową. Szukaliśmy profesjonalnego partnera, specjalisty w swojej dziedzinie, firmy nowoczesnej, ale również dbającej o partnerów handlowych. Po krótkim namyśle postanowiliśmy związać się z siecią Ruck Zuck, która zaoferowała najszersze i najbardziej czytelne zasady współpracy, w ramach których zaproponowano nam całościowe wsparcie, począwszy od adaptacji pomieszczeń, a na wsparciu reklamowym i promocyjnym kończąc” – powiedziała Izabela Dietsch.

Sieć RuckZuck.pl oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy Ruck Zuck położne są w jak najkorzystniejszych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie układania podłóg i montażu drzwi to gwarancja solidności. Ruck Zuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona 80 placówek.


Otwarcie sklepu okazało się interesującym wydarzeniem dla mieszkańców Leszna. Jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży przy wejściu do salonu zgromadziło się spore grono klientów. Pierwsi z nich otrzymali upominki od firmy. Na wszystkich czekała niespodzianka – 5-procentowy rabat na zakupy w pierwszym dniu handlu. Sporo osób skorzystało ze zniżki – już w pierwszych godzinach pracy sklepu dokonano wielu zakupów.
Antoni Kornatowski, dyrektor do spraw rozwoju sieci Ruck Zuck podkreśla, że ambicją firmy jest, by każdy odwiedzający dowolny sklep Ruck Zuck na terenie kraju mógł liczyć na miłe przyjęcie, profesjonalną poradę oraz montaż i pełny serwis posprzedażowy.
Sklep w Lesznie został uruchomiony na podstawie umowy partnerskiej z firmą Ruck Zuck.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS

JR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz