DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Osiemdziesiąty salon Ruck Zuck

Autor:
Źródło:
Data: 2007-09-24


W połowie sierpnia 2007 został otwarty osiemdziesiąty już sklep największej w Polsce sieci podłóg laminowanych – Ruck Zuck. To pierwszy salon Ruck Zuck w Szczytnie i trzecia tego typu placówka na Warmii i Mazurach.
Nowootwarty sklep mieści się przy ul. Kościuszki, obok innych dużych placówek handlowych. Taka lokalizacja jest bardzo dogodna dla klientów ze Szczytna i okolic, bowiem w pobliżu znajduje się trasa wylotowa na Olsztyn...

Ruck Zuck - podłogi i drzwi
Na ofertę osiemdziesiątego salonu Ruck Zuck w Polsce składa się najszersza na rynku oferta podłóg i drzwi. Cały asortyment oferowany jest w cenach producenta. Dzięki wdrożonemu standardowi komunikacji cenowej klienci bez problemu poruszają się w gąszczu różnorodnych wzorów paneli podłogowych oraz modeli drzwi.
Jarosław Król, własciciel sklepu w Szczytnie, współpracuje z powodzeniem z Ruck Zuck już od długiego czasu. Otwarcie pierwszych dwóch sklepów, w Olsztynie i Elblągu, okazało się być tak dużym sukcesem, że partner sieci zaczął myśleć o uruchomieniu kolejnej placówki. Wybór padł na Szczytno, w którym do tej pory nie było sklepu wyspecjalizowanego w sprzedaży podłóg i drzwi.
- Elbląski i olsztyński sklep funkcjonują tak dobrze, że zacząłem poszukiwać możliwości rozwoju również w mniejszych miastach – powiedział Jarosław Król. Jarosław Król podkreśla, że współpraca z tak dużą i renomowaną siecią, jaką jest Ruck Zuck, oznacza wiele korzyści. – Klienci nie traktują naszego salonu jak małego punktu, tylko jako część dużej i renomowanej sieci. Jesteśmy postrzegani na równi z marketami budowlanymi. Ruck Zuck daje wsparcie i całościowy system obsługi. Przychodzący do nas klient jest obsługiwany kompleksowo, począwszy od doradztwa przy zakupie, poprzez transport do domu, a na montażu przez naszą ekipę kończąc – zaznacza właściciel sklepu, Jarosław Król.
Sklepy Ruck Zuck działają w systemie partnerskim. Sieć Ruck Zuck daje nie tylko know-how, ale przede wszystkim markę lidera na rynku sprzedaży podłóg. - Nasz system partnerski opiera się na wzajemnym zaufaniu, na bazie którego rozwijana jest sieć sprzedaży. Chcemy doprowadzić do sytuacji, by człowiek, chcąc kupić panele, myślał – Ruck Zuck. – mówi dyrektor ds. rozwoju sieci, Antoni Kornatowski.

Sieć RuckZuck.pl oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy Ruck Zuck położne są w jak najkorzystniejszych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie układania podłóg i montażu drzwi to gwarancja solidności. Ruck Zuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona 80 placówek.


E.C.H.O. COMMUNICATIONS

JR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz