DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

E.C.H.O. Communications z meblami Gawin

Autor:
Źródło:
Data: 2007-09-24


We wrześniu 2007 wrocławska Agencja E.C.H.O. Communications podpisała umowę o stałej współpracy z Fabryką Mebli Gawin, renomowanym producentem segmentów pokojowych, mebli systemowych, zestawów tapicerowanych, sypialni i kuchni...

E.C.H.O. Communications wspierała działania medialne Fabryki Mebli Gawin od lipca 2007.
- Przez pierwsze dwa miesiące poznawaliśmy wzajemnie swoje potrzeby i możliwości, czego efektem było podjęcie decyzji o stałej współpracy – mówi Hanna Gehrke-Gut, PR Manager w E.C.H.O. Communications. - Jako intensywnie rozwijająca się firma, stawiająca na wysoką jakość oferowanych produktów, liczymy, że dynamiczne działania agencji E.C.H.O. będą wspierać naszą ekspansję – w taki sposób podpisanie umowy podsumował współwłaściciel Fabryki Mebli Gawin - Mariusz Gawin. E.C.H.O. COMMUNICATIONS będzie odpowiadać za kompleksową obsługę firmy - realizację strategii komunikacji produktowej i wizerunkowej oraz relacje z mediami.
Obsługiwana przez E.C.H.O. Communications Fabryka Mebli Gawin to jeden z największych i najdynamiczniej rozwijających się polskich producentów mebli. Powstała w 1992 roku firma zatrudnia 850 osób, a jej sieć sprzedaży liczy 500 odbiorców hurtowych, detalicznych i sieciowych.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz