DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Podróż do przyszłości - GAWIN DESIGN

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency
Data: 2007-09-20


Porażają pięknem i onieśmielają – oryginalną nowoczesnością, wysublimowaną elegancją, bezpretensjonalną kolorystyką, ekskluzywnością komfortu. Meble z nowej kolekcji GAWIN DESIGN, efekt współpracy z polskimi i włoskimi projektantami, zostały stworzone z myślą o najbardziej nawet wyrafinowanych gustach...

Zestaw PANAMAZestaw PANAMAFot. Gawin

Te meble mają własną osobowość, kreują przestrzeń, przyciągają uwagę i zapadają w pamięć niczym futurystyczne rzeźby, będąc zarazem kwintesencją wygody i komfortu. Twórcze połączenie nowatorskich rozwiązań i oryginalnych form ze skórą, damą wśród materii, synonimem luksusu, tworzy nowe wnętrza – zachwycające elegancją i kuszące obietnicą estetycznych doznań.

Limuzyną do PANAMY...
Czerń i biel – kolory, którym odmawia się czasem prawa barw, zyskały w zestawie PANAMA nowy wymiar stylu – to elegancja tradycyjnego kontrastu umieszczona w nowoczesnej, futurystycznej formie. Doskonałe w swojej geometryczności zestawienie opływowych brył, połączonych w różnych proporcjach i kształtach, staje się w tym wydaniu synonimem luksusu i wyrafinowania. Nieodparcie uwodzi swą urodą i zapada w pamięć, podnosząc swoją obecnością standard każdego wnętrza. Zestaw Panama nie potrzebuje towarzystwa – skupia na sobie uwagę niczym artystyczna bryła w galerii nowoczesnego designu. To eksponat stworzony z myślą o nas – korzystanie z niego to niezapomniane wrażenie wygody i luksusu. Łagodne łuki siedzisk i oparć, kształtne walce zagłówków w połączeniu z miękkością materiału to komfort dla naszego ciała – niezwykła chwila relaksu w kuszącym tajemniczością otoczeniu.

GAWIN DESIGN COLLECTION – materiał: skóra naturalna i ekologiczna
Panama – zestaw 3+1+1;

Kabrioletem do COMO...
Zestaw Como jest niczym wprost przeniesione do domu wnętrze luksusowego samochodu – szerokie, obite miękką, lśniącą skórą siedziska nadają chwilom relaksu nastrój pełnej swobody i elegancji. Como to majstersztyk wzornictwa – to pozornie proste, a w istocie wyrafinowane, bezpretensjonalne i niecodzienne połączenie kształtów składa się na salonową rzeźbę, budzącą okrzyki zachwytu i westchnienia zazdrości. Ta kwintesencja komfortu jest niczym łagodne, przepiękne zwierzę – nieodparcie kusi, by podejść i dotknąć, poczuć gładkość i ciepło skóry. To forma otwarta, obiecująca maksimum satysfakcji – zaprasza, by usiąść, wyciągnąć się, odprężyć, ułożyć głowę na lekko odchylonym, idealnie wyprofilowanym zagłówku, a nogi oprzeć na łagodnej w kształcie bryle podnóżka. Potem pozostaje już tylko zamknąć oczy i wyruszyć w magiczną podróż...

GAWIN DESIGN COLLECTION – materiał: skóra naturalna i ekologiczna
Como – narożnik;

Bolidem do SAN DIEGO...
Widok tego nieziemskiego wręcz połączenia czerwonych i białych brył przywodzi na myśl futurystyczną ekspozycję w galerii nowoczesnego artysty. Zestaw wypoczynkowy San Diego to najbardziej rzeźbiarska propozycja wśród mebli z kolekcji Gawin design. Pełna energii czerwień spotęgowana nieskazitelnością i czystością bieli stworzy w każdym wnętrzu tajemniczą wyspę, nieodparcie przyciągającą wzrok, odbierającą dech w piersiach i długo jeszcze pozostającą w pamięci. Ta kolorystyka jest tak wyrazista, że nie wymaga żadnych dodatków, dlatego też najlepszym tłem dla zestawu San Diego będzie wnętrze o minimalistycznym, wręcz ascetycznym wystroju. Zestaw San Diego to meble dla indywidualistów, ludzi z silną osobowością – staną się dominantą wnętrza, a nawet – centrum domu. Te nowoczesne bolidy zdają się być skonstruowane specjalnie na naszą miarę – gdy już raz odważymy się w nich usiąść, nigdy nie zapomnimy tego komfortu w atmosferze porażającej wizualnie, kosmicznej niemalże przygody.

GAWIN DESIGN COLLECTION – materiał: skóra naturalna i ekologiczna
San Diego – zestaw 3+1+1;

Podróż do przyszłości - GAWIN DESIGN (Zdjęcia: 3)

Zestaw PANAMA<font color=gray>Zestaw COMO (fot. GAWIN)</font>Zestaw SAN DIEGO

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz