DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Lakierobejca pachnąca lasem

SigmaKalon Deco Polska Sp. z o.o.

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: SigmaKalon Deco Polska Sp. z o.o.
Data: 2007-09-15


Marka Drewnochron, ekspert w dbałości o drewno, proponuje nową, pachnącą podczas malowania, akrylową Lakierobejcę 2w1. Jest to produkt odporny na działanie światła i zmienne warunki atmosferyczne, przeznaczony do dekoracyjno-ochronnego malowania mebli ogrodowych, okien i drzwi oraz innych przedmiotów drewnianych, do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń...

<font color=gray>fot. SigmaKalon Deco Polska </font><font color=gray>fot. SigmaKalon Deco Polska </font>

Moda na drewno nigdy nie mija, bo drewno to „materiał z duszą”, przywodzi na myśl ciepło i klimat rustykalnych wnętrz lub wręcz przeciwnie wakacyjny nastrój letniego domku. Możliwości wykorzystania drewna jest tak wiele, jak wiele jest pomysłów na „własny kąt”. Coraz częściej dostrzegamy walory drewnianych elementów wyposażenia, coraz częściej też je wykorzystujemy do swoich domów i ogrodów. Urodę drewnianych elementów pragniemy subtelnie podkreślić, zachowując jednocześnie naturalne słoje drewna, dlatego zaczynamy wykorzystywać kolory. Używając do dekoracji nowoczesnych środków, nadajemy drewnianej powierzchni odpowiedni odcień, połysk, ale także zabezpieczamy nasze drewno na lata.
Marka Drewnochron to od wielu lat niekwestionowany lider w kategorii środków do ochrony i dekoracji drewna. Rozwijając się zgodnie z najnowszymi trendami na rynku, wykorzystując przy tym swoją wiedzę o drewnie oraz wymaganiach konsumentów, stałe doskonali oferowane produkty oraz proponuje asortyment najnowszej generacji.

W ofercie marki Drewnochron, oprócz tradycyjnego Impregnatu Extra, preparatu głęboko penetrującego, z dodatkiem wodoodpornego wosku, zapewniającego pełną i skuteczną ochronę drewna, są również dwie Lakierobejce i Lakier. Produkty te perfekcyjnie dekorują drewnianą powierzchnię, ale także idealnie chronią drewno.
Pierwsza to Lakierobejca Super, produkt rozpuszczalnikowy i niezwykle trwały, odporny na zmienne warunki atmosferyczne i uderzenia mechaniczne.
Natomiast tegoroczną nowością jest Lakierobejca 2 w 1. Jest to nowoczesna, wodna, akrylowa lakierobejca, przeznaczona do dekoracyjno – ochronnego malowania drewna. Malowanie tym produktem to sama przyjemność, jest to bowiem pierwsza na polskim rynku lakierobejca zapachowa, która podczas malowania pachnie lasem, przywodząc na myśl jesienne wędrówki czy wiosenne, młodzieńcze eskapady. Lakierobejcę 2w1 można stosować na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń. Na zewnątrz doskonale sprawdza się do dekorowania mebli ogrodowych, drzwi, okien, altanek, domków letniskowych. Wewnątrz natomiast poleca się malowanie drzwi, okien czy boazerii. Niewątpliwymi zaletami Lakierobejcy 2w1 są odporność na działanie światła i zmienne warunki atmosferyczne oraz możliwość uwydatnienia rysunku drewna. Gama kolorystyczna Lakierobejcy 2w1 składa się z 8 starannie wybranych kolorów. W punktach sprzedaży kolory są prezentowane na wielko-formatowych tablicach oraz w Poradniku Ochrony Drewna.

Cena brutto Lakierobejcy zapachowej 2w1 w 8 dostępnych kolorach: ok. 24,50zł/0,8L
Wydajność przy jednej warstwie: 10-12 m2/l

LAUR KONSUMENTA 2007 dla marki DREWNOCHRON

Już po raz trzeci przeprowadzono badania, które pozwoliły wyłonić najpopularniejsze produkty i usługi na krajowym rynku. Okazało się, iż marka Drewnochron znalazła się na I miejscu w swojej kategorii „Środki do ochrony i impregnacji drewna” uzyskując tym samym ogólnopolskie złote godło „LAUR KLIENTA 2007”. Marka Drewnochron jest więc jedną z najbardziej znanych, cenionych i polecanych innym konsumentom, w swojej kategorii.

To, do kogo powędrował tytuł rozstrzygnięto w oparciu o badania popularności produktów i usług na polskim rynku. Były to opinie społeczeństwa zweryfikowane ankietami. Badania miały na celu określenie poziomu powszechnej rozszerzalności popularności produktów i usług, dlatego też nie są to dogłębne studia przyczynowości zjawisk marketingowych i innych...

Lakierobejca pachnąca lasem (Zdjęcia: 2)

<font color=gray>fot. SigmaKalon Deco Polska </font>Lakierobejca 2 w 1

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz