DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Kusząca cherry z Barlinka

Barlinek

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: Barlinek
Data: 2007-09-13


Złota polska jesień zachęca do dalszych spacerów. Piękno tej pory roku inspiruje i nic dziwnego, że wrześniowe kolory powszechnie wykorzystuje się w designie wnętrz. Zachwycające odcienie czerwieni i żółci wprowadzi do pomieszczeń podłoga z deski barlineckiej cherry...

<font color=gray>fot. Barlinek</font><font color=gray>fot. Barlinek</font>

Chłodniejsza aura już wkrótce skłoni nas do spędzania więcej czasu w mieszkaniach. Urządzenie domu w kolorach ciepłych, z wykorzystaniem dużej ilości naturalnych materiałów sprawi, że perspektywa chmurnej zimy nie będzie już taka przygnębiająca.
Koniakowa barwa deski barlineckiej cherry umożliwia niebanalne rozwiązania w aranżacji wnętrz. Żółto-pomarańczowy melanż kolorów stanowi znakomite tło dla mebli rustykalnych. Wzrok przyciągnie oryginalny, wyrazisty rysunek słojów - znak charakterystyczny linii Life, w jakiej oferowana jest podłoga. Kredens z ażurowymi przeszkleniami, kaflowy piec o żeliwnych frontach, solidny stół z kompletem krzeseł, a w kuchni warkocze czosnku i bukieciki ziół - to charakterystyczne elementy tradycyjnej polskiej wsi. Sprzęty uzupełniają naturalne tkaniny np. z motywami roślinnymi na jasnym, kremowym tle. Drewno cherry i dodatki w zieleni lub błękicie ożywią stonowane kolory wyposażenia, harmonijnie dopełniając aranżację całości. Deska barlinecka cherry doskonale sprawdzi się także w równie kobiecych inspiracjach prowansalskich i śródziemnomorskich. Pogodny kolor podłogi daje jednocześnie duże pole do zmian i w kolejnych latach pomieszczenie może być urządzone zupełnie inaczej, np. w intensywnych barwach meksykańskiej hacjendy.

Średnio-twarde drewno cherry charakteryzuje się dobrymi właściwościami jako materiał podłogowy. Półmatowe pokrycie lakierem wykonywane jest od razu na linii produkcyjnej. Powłoka składa się z aż 7 warstw i jest m.in. utwardzana promieniami UV. Deska barlinecka cherry może być z powodzeniem stosowana w sypialniach czy pokojach dziennych. Warto wiedzieć, iż fabryczne wykończenie warstwy dekoracyjnej podłogi i bezklejowy sposób jej układania, znacznie skracają czas montażu oraz ograniczają jego koszty. Gwarancja na deskę barlinecką wynosi 20 lat (seria Life). Orientacyjna cena podłogi to 149 zł/m2.
Jakość produktów marki Barlinek potwierdzają certyfikaty: CE, FSC i Real Wood, a bezpieczeństwo dla zdrowia atest PZH.

Kusząca cherry z Barlinka (Zdjęcia: 2)

<font color=gray>fot. Barlinek</font><font color=gray>fot. Barlinek</font>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz