DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Budma 2008: Salon Drewno w budownictwie z rekomendacją organizacji branżowych

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor:
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2007-09-06


Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego i Stowarzyszenie Producentów Płyt Drewnopochodnych w Polsce udzieliły rekomendacji salonowi „Drewno w budownictwie”, który odbędzie się w dniach 22-25 stycznia w Poznaniu w ramach targów BUDMA 2008.

Korzystna koniunktura w sektorze budownictwa drewnianego oraz duża popularność drewna jako naturalnego surowca stosowanego w budownictwie, zadecydowały o wydzieleniu nowego salonu „Drewno w budownictwie”. Szeroka oferta zakładów drzewnych kierowana jest do inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych związanych z branżą budowlaną. Podczas salonu zaprezentowane zostaną produkty z zakresu konstrukcji drewnianych, systemów wykończeniowych (podłogi, balustrady, schody), tarcicy, płyt drewnopochodnych, sklejki, elementów małej architektury. Nie zabraknie także ekspozycji gotowych domów drewnianych.

Dzięki rekomendacji udzielonej przez Polską Izbę Gospodarczą Przemysłu Drzewnego i Stowarzyszenie Producentów Płyt Drewnopochodnych w Polsce, współpracy Międzynarodowych Targów Poznańskich z partnerami medialnymi oraz komunikacji mailowej z grupą blisko 80.000 profesjonalnych zwiedzających oferta salonu „Drewno w Budownictwie” z całą pewnością przyciągnie fachową publiczność. Nowej przestrzeni tematycznej towarzyszyć będą dodatkowe wydarzenia oscylujące wokół tematu drewna w budownictwie. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nowym salonie „Drewno w budownictwie”.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz