DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Nowy dyrektor targów DREMA i FURNICA

Autor: opr. JR
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o
Data: 2007-08-16


Nowym dyrektorem targów DREMA i FURNICA został Miłosz Matelski. Przejmie obowiązki dotychczasowego szefa projektu – Tomasza Kobierskiego, który jako Dyrektor Grupy Produktów MTP odpowiada za strategię rozwoju kluczowych dla branży drzewnej i meblarskiej targów.

<B>Miłosz Matelski, </B>nowy dyrektor <BR>targów DREMA i FURNICA, <BR>planuje kontynuować politykę<BR> dynamicznego rozwoju kluczowych<BR> dla branży drzewnej i meblarskiej<BR> imprez <FONT COLOR=GRAY> fot. MTP</FONT><B>Miłosz Matelski, </B>nowy dyrektor <BR>targów DREMA i FURNICA, <BR>planuje kontynuować politykę<BR> dynamicznego rozwoju kluczowych<BR> dla branży drzewnej i meblarskiej<BR> imprez <FONT COLOR=GRAY> fot. MTP</FONT>

- Cieszę się, że moja rekomendacja została uznana przez Zarząd MTP i mam nadzieję, że targi DREMA i FURNICA wiele skorzystają na tej decyzji – mówi Kobierski. – Pan Matelski jest osobą cieszącą się dużym zaufaniem nie tylko w strukturach naszej firmy, ale także wśród wystawców i partnerów biznesowych. Miłosz Matelski jest związany z organizacją targów od przeszło 3 lat. Koordynował m.in. organizację Fabryki Mebli – specjalnej przestrzeni prezentacyjnej targów DREMA i FURNICA 2007. Pomysłów mu nie brakuje i zapowiada, że przyszłoroczne edycje obu imprez będą jeszcze bardziej interesujące.
- Osiągnięcie maksymalnej korzyści z udziału w targach, zarówno przez wystawców jak i zwiedzających, jest naszą ambicją. Dlatego planuję kontynuować politykę dynamicznego rozwoju w oparciu o inicjatywy mające na celu jeszcze bardziej uatrakcyjnić formułę targów DREMA i FURNICA – mówi Matelski.
Wg zapowiedzi organizatorów targi DREMA i FURNICA 2008 odbędą się w dniach 1 – 4 kwietnia, nieco wcześniej niż tradycyjnie. Zmiana terminu oferuje decydentom z branży drzewnej i meblarskiej większy komfort podejmowania decyzji biznesowych na podstawie informacji zebranych podczas targów.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz