DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Vox: Inwestycje warte miliony

Vox

Autor:
Źródło: Vox
Data: 2007-07-25


Składy budowlane VOX konsekwentnie realizują politykę poszerzania sieci handlowej, inwestując w budowę swoich punktów handlowych i otwierając nowe obiekty. Tylko w tym roku firma przeznaczy na ten cel 15 mln złotych.

W czerwcu br. w Kołobrzegu powstał nowy skład o powierzchni 1300 m2. Zgodnie ze standardem sieci VOX, w obiekcie oprócz magazynu zorganizowana została nowoczesna część przeznaczona do obsługi klientów oraz parking. Wartość tej inwestycji to 3 mln złotych.

Do końca roku Składy budowlane VOX planują budowę składów jeszcze w trzech miastach. Nowoczesny budynek o powierzchni 2400m2 powstaje aktualnie w Poznaniu. Jego oddanie przewidziane jest pod koniec bieżącego roku. Ponadto trwają prace przy budowie nowych obiektów w Świeciu oraz Szczecinie. Ich zakończenie planowane jest w pierwszym kwartale 2008 roku.

W ciągu ostatnich lat firma dużo inwestowała zarówno w wygląd sal ekspozycyjnych jak i biur obsługi klienta. Sieć VOX zaistniała na nowych rynkach otwierając składy w Gorzowie Wlkp. i Piotrkowie Tryb. Gruntownie przebudowane zostały składy w Koninie, Łowiczu, Skierniewicach i Bydgoszczy. "Jako sieć robimy wiele, aby sprostać wymaganiom rynku i dostosować się do jego potrzeb. We wszystkich naszych lokalizacjach staramy się dbać o jednolity wizerunek składów i otoczenia, wprowadzając jednakowe elementy wizualizacji." - mówi Anna Struk, wiceprezes Składów budowlanych VOX.

Składy budowlane VOX to firma z ponad 14-letnią tradycją na rynku dystrybucji materiałów wykończeniowych dla budownictwa. W prawie 70 punktach sprzedaży na terenie całego kraju, obsługuje klientów indywidualnych, firmy wykonawcze, sklepy i hurtownie. W 2006 roku firma osiągnęła obrót 202 mln zł i zatrudniała 260 osób.
Składy budowlane VOX stanowią część grupy kapitałowej VOX. Pozostałe firmy w grupie to: VOX Industrie S.A., znany i ceniony producent mebli oraz VOX Industrie Profile, spółka zajmująca się produkcją m.in. listew przypodłogowych oraz parapetów.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz