DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Nowa sieć sklepów Składów budowlanych VOX

Vox

Autor:
Źródło: Vox
Data: 2007-07-23


Składy budowlane VOX postanowiły wykorzystać koniunkturę w budownictwie oraz ogromne zapotrzebowanie na materiały budowlano - wykończeniowe i uruchomiły nową sieć sklepów franczyzowych pod nazwą MAJSTER.

fot. Voxfot. Vox

Sklepy te specjalizują się w sprzedaży materiałów wykończeniowych dla domu., głównie paneli podłogowych, drzwi, listew przypodłogowych oraz produktów pvc.

Wszystkie sklepy MAJSTER są jednakowo obrendowane oraz odpowiednio wyposażone, zgodnie z najnowocześniejszymi trendami wykorzystywanymi w zagospodarowywaniu tego typu powierzchni handlowych.

Sieć MAJSTER rozwija się bardzo dynamicznie. Aktualnie pod nowym brendem – zaledwie od 5 miesięcy – funkcjonuje już 11 sklepów. Znajdują się one w głównie miastach gminnych i powiatowych. Właśnie mieszkańców małych miast, Składy budowlane VOX postanowiły zapoznać ze swoją szeroką ofertą drzwi i podłóg. Klienci zaopatrujący się w sklepach MAJSTER mogą więc liczyć na towary dobrej jakości w dobrej cenie pochodzące od znanych, nie tylko na rynku polskim producentów m.in. Tarkett, Kronooriginal, Pol-skone, Profile VOX.

Rok 2007 Składy budowlane VOX planują zamknąć liczbą 30 sklepów.

Składy budowlane VOX to firma z 14 letnią tradycją na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. W ponad 60 punktach sprzedaży na terenie całego kraju, obsługuje klientów indywidualnych, firmy wykonawcze, sklepy i hurtownie. Od 2001 roku sieć poszerza swój zasięg poprzez otwieranie składów działających na zasadzie franczyzy.

Składy budowlane VOX stanowią część grupy kapitałowej VOX. Pozostałe firmy w grupie to: VOX Industrie S.A., znany i ceniony producent mebli oraz VOX Industrie Profile, spółka zajmująca się produkcją profili pvc.
Obrót firmy za 2006 rok wyniósł 202 mln zł.

Nowa sieć sklepów Składów budowlanych VOX (Zdjęcia: 2)

fot. Voxfot. Vox

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz