DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Stora Enso udoskonala produkcję kartonów w zakładach Imatra

Autor:
Źródło:
Data: 2007-07-09


Koncern Stora Enso przeznaczy 15 mln euro na udoskonalenie linii produkcyjnych w fińskich zakładach Imatra, specjalizujących się m.in. w wytwarzaniu kartonów przeznaczonych na opakowania produktów płynnych. Głównym celem inwestycji jest polepszenie jakości tych kartonów.

Projekt ruszy już w lipcu br. i ma zostać zakończony we wrześniu 2008 roku. W rezultacie – poza udoskonaleniem jakości – roczna produkcja maszyny do produkcji kartonów BM5 zwiększy się z 240 tys. do 250 tys. ton. Bardzo nam miło poinformować o nowej inwestycji, która jest potwierdzeniem zaangażowania Stora Enso w sprawy związane z ulepszaniem jakości naszych wyrobów. Inwestycja zapewni zakładom Imatra długoterminową konkurencyjność na rynku kartonów do opakowań na produkty płynne i umożliwi fabryce zaoferować wyroby, które usatysfakcjonują jej klientów pod względem jakości – powiedział Anders Harbäck, wiceprezes działu Liquid Packaging Boards w firmie Stora Enso.
W zakładach Imatra rocznie produkuje się 1,1 mln ton kartonów opakowaniowych, kartonów graficznych i papierów. W części, której dotyczą inwestycje, wytwarzane są kartony przeznaczone do wszelkiego rodzaju opakowań na produkty płynne...

PAI PrintinPoland.com


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz