DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Co powinniśmy wiedzieć o panelach?

Pegasus PR

Autor: Informacja prasowa
Źródło: Pegasus PR
Data: 2007-07-04


Panele laminowane to trwałe i eleganckie pokrycia podłogowe. Oferowana kolorystyka, dopracowanie cech użytkowych, bogactwo wzorów oraz zastosowanie nowoczesnej technologii pozwoliło firmie Kronopol wyciągnąć z drewna to, co w nim najlepsze.

Kronopol Laminate Flooring
Podłogi marki Kronopol Laminate Flooring stanowią alternatywę dla tradycyjnych pokryć podłogowych. Oprócz bardzo wysokiej jakości i licznych walorów użytkowych producent stworzył system oznaczeń, który pomoże dostrzec zalety paneli, ukazać ich funkcjonalność, a także zapewnić ich odpowiednie wykorzystanie.

Trwałe i uniwersalne
Podłogi laminowane Kronopol dzięki specjalnej warstwie są szczególnie odporne na ścieranie filmu (tzw. overlay). Cechują się nie tylko doskonałą trwałością, ale również łatwością utrzymania w czystości. Aby efekt był widoczny, panele wystarczy odkurzyć i przetrzeć wilgotną szmatką. Możliwe jest również zastosowanie, szczególnie praktykowanego w nowoczesnym budownictwie ogrzewania podłogowego. Podłogi laminowane można instalować na wodnym ogrzewaniu podłogowym.

Walory użytkowe
Firma Kronopol dużą wagę przyłożyła do stworzenia prostego sposobu łączenia (montażu) paneli. Każdy przy odrobinie dobrych chęci i wolnego czasu może dokonać tego sam. Oprócz tej niewątpliwej zalety panele są również odporne na zarysowania i ścieranie. Nie musimy się również obawiać, że ciężkie meble uszkodzą naszą podłogę, ponieważ panele Kronopol są odporne na nacisk. Możemy zatem dowolnie przestawiać meble i aranżować nasze wnętrza, ciesząc się ich estetyką. Nowoczesne rozwiązanie pozwala nam również cieszyć się każdym wpadającym do naszego mieszkania promieniem słońca. Od teraz zasłanianie okien w ciągu dnia nie będzie już konieczne. Panele podłogowe KLF umożliwiają nam wpuszczanie światła i słońca do pomieszczeń bez obawy, że nasza podłoga wyblednie i straci kolor. Produkt firmy Kronopol jest bowiem odporny na promienie UV i nie ulega odbarwieniom. Ponadto sprawdza się podczas wizyt naszych przyjaciół. Od tej chwili organizowanie przyjęć w domu, nie musi się kończyć bólem głowy związanym z obawami przed zniszczeniem naszej podłogi. Zarysowania, nieumyślnie rozlane napoje, lub nawet żar z papierosów nie będą stanowiły już problemu. Firma Kronopol gwarantuje, że te czynniki nie wpłyną na stan podłogi.

Bezpieczeństwo i komfort
Panele podłogowe Kronopol produkowane są z surowców drzewnych i materiałów najwyższej jakości nie zawierających żadnych szkodliwych substancji. Drewno pozyskiwane jest zgodnie z zasadami proekologicznymi FSC (The Forest Stewardship Council – międzynarodowa organizacja zrzeszająca instytucje promujące odpowiedzialną gospodarkę leśną). Oprócz doskonałych walorów i wysokiej jakości produktów, powierzchnia nie wchłania również brudu w wyniku czego jest przyjazna dla alergików.
Kronopol gwarantuje, że podłoga stosowana zgodnie z jej przeznaczeniem nie ulegnie zniszczeniu na skutek działania wyżej wymienionych czynników. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń lub wad powstałych z winy producenta, w okresie gwarancji klientowi przysługuje prawo do wymiany wadliwego towaru, obniżenia ceny lub jego zwrotu. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.kronopol.com.pl

(JR)


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz