DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Meble Londyn

Autor:
Źródło:
Data: 2007-07-04


Świat XXI wieku to świat szybkich zmian, postępu, nowości technicznych, to świat, który otacza nas kontrastami i zmusza do ciągłego ruchu. Tę nowoczesność w ekskluzywnej formie zawarła firma Gawin, tworząc najnowszy zestaw mebli kuchennych - Londyn.

Meble kuchenne Londyn firmy Gawin
Ideą nowoczesnej kuchni jest ergonomia. Nasza kuchnia to barometr zmian w naszym otoczeniu – zawsze jednak ma być funkcjonalna i jak najlepiej służyć domownikom. Meble Londyn są kwintesencją tej idei – poza idealnym zagospodarowaniem przestrzeni cieszą niezwykłą łatwością użytkowania. Fronty wiszących szafek działają w oparciu o system AVENTHOS, który sprawia, że otwierają się komfortowo i bezgłośnie przy użyciu niewielkiej siły, zatrzymując się w dowolnie wybranym momencie. Pionowo unoszący fronty system umożliwia łatwy dostęp do wnętrza szafek, nadając mu zarazem nowoczesny i subtelny wygląd. Bezgłośne działanie szuflad to wynik zastosowania rozwiązań BLUMOTION – daje perfekcyjny, delikatny i zadziwiająco cichy ruch, niezależnie od obciążenia.

Ergonomia
Ergonomia użytkowego otoczenia to coś, czego pożądamy. W zasięgu naszej ręki, wraz z meblami Londyn, jest także ekskluzywność nowoczesnej formy. Jej zasady to surowość, oszczędność, klarowność – nasze meble tworzą proste, ostro zarysowane bryły, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a ich powierzchnia do złudzenia przypomina luksusowe auta – tak jak one lakierowana jest na wysoki połysk, dając tym samym wrażenie nieskazitelnej, połyskliwej czystości i elegancji.

Kolor
Kolor działa na nasze zmysły od początku naszego życia. Wpływa na naszą wyobraźnię, wywołuje różne nastroje, będąc zarazem wyrazicielem indywidualnego temperamentu i naszych upodobań. W kuchni Londyn, operującej zmysłowym zestawieniem czerni i czerwieni, odwaga współczesnych kontrastów spotyka się w doskonałej formie z optymistyczną postawą życiową. Odwieczna elegancja głębokiej, lśniącej czerni nadaje naszej kuchni wyrazistości, czyniąc z niej zarazem przestrzeń dostojną, spokojną i przytulną. Ostra czerwień frontów wiszących szafek wprowadza w ten świat kolor ognia, a wraz z nim – ożywczą świeżość, radość życia i optymizm. Siła i dynamizm tego wyszukanego kontrastu ma działanie ożywcze i energetyzujące. Tłem doskonałego współgrania tak odmiennych barw jest subtelna szarość boków szafek, a wrażenia czystości, lekkości i orzeźwiającego chłodu dodają mu wykonane z aluminium, proste uchwyty.

Kuchnie Londyn
Kuchnia Londyn to pełne elegancji miejsce, gdzie spotyka się to, co najważniejsze w nowoczesnej estetyce – wysoka jakość, nastawiona na człowieka funkcjonalność, logiczna i uporządkowana konstrukcja, a wszystko zamknięte w pięknej, prostej formie i mocnych kontrastach. Nowoczesny zestaw da nam ucieczkę od banalności codziennego życia, zmieniając serce naszego domu w przestrzeń tchnącą witalnością. Domownikom doda optymizmu i apetytu, a gościom zapadnie głęboko w pamięć.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz