DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

15 lat Fabryki Mebli Gawin

 <font color=gray><small>E.C.H.O. COMMUNICATIONS </small></font>

Autor: opr. JR
Źródło: <font color=gray><small>E.C.H.O. COMMUNICATIONS </small></font>
Data: 2007-07-03


W 2007 roku mija 15. rocznica istnienia fabryki mebli GAWIN. Początkowo niewielka firma stolarska, dzięki ciągłemu udoskonalaniu i poszerzaniu oferty, w ciągu kilku lat stała się jednym z największych i najdynamiczniej rozwijających się polskich producentów mebli.

<b><font color=darkcyan>fot. Salon firmowy</font></b><b><font color=darkcyan>fot. Salon firmowy</font></b>

Dynamicznie i z pomysłem
Firma Stolarstwo Meblowe Andrzej Gawin rozpoczęła działalność 15 lat temu jako producent meblościanek i białych sypialni. Dwa lata później (w 1994 roku) asortyment został poszerzony o meble tapicerowane, a zatrudnienie wzrosło z 2 do 19 osób, otwarto również pierwszy salon firmowy i rozpoczęto eksport mebli do Czech. W 1996 roku firma po raz pierwszy wzięła udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich, na których wystawia się co roku do chwili obecnej. Od 1998 roku Fabryka Mebli Andrzej Gawin funkcjonuje pod obecną nazwą, a od 1999 roku sponsoruje także Klub Sportowy Gawin Królewska Wola, biorący obecnie udział w rozgrywkach III ligi piłki nożnej. Po ośmiu latach działalności zatrudnienie wzrasta do 500 osób, a po dziesięciu – flota samochodów ciężarowych, którymi dysponuje Fabryka Mebli Andrzej Gawin osiąga liczbę 50 aut.

Wysoka jakość, kompetentna kadra
Dziś, po 15 latach rynkowych sukcesów, Fabryka Mebli Gawin zatrudnia 850 fachowców, a jej sieć sprzedaży liczy 500 odbiorców hurtowych, detalicznych i sieciowych. W 25 oddziałach handlowych, zlokalizowanych na terenie całej Polski, klienci znajdą najszerszą ofertę zestawów wypoczynkowych, kuchni i sypialni, a także stoły, ławy, krzesła, komody, garderoby i segmenty pokojowe. W 2007 roku na rynek trafiła ekskluzywna kolekcja Gawin Design, stworzona we współpracy z polskimi i włoskimi projektantami.
Połowa produkcji Fabryki Mebli Gawin kierowana jest na eksport do ponad 30 krajów - głównie Unii Europejskiej, Ameryki Południowej i Bliskiego Wschodu. Nowoczesne wzornictwo, rzetelne wykonanie i szybkie tempo realizacji zamówień to atrybuty, które zapewniają Fabryce Mebli Gawin stabilną pozycję na rynku meblowym i świadczą o dynamicznym rozwoju firmy. Wysoką jakość produktów Fabryki Mebli Gawin potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi godło „Najlepsze w Polsce”, "Teraz Polska", „Gazela Biznesu”, tytuł "Solidna Firma" oraz tegoroczne Wyróżnienie Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej „za rozwój firmy ze szczególnym uwzględnieniem dynamiki eksportu mebli”, a także „Diament Meblarstwa 2007”. Fabryka Mebli Gawin, jako jedna z nielicznych w branży meblowej, posiada również Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Ochroną Środowiska ISO 9001-14001.

Festyn na 15-lecie firmy
W najbliższych planach Fabryki Mebli Gawin jest dalsze promowanie polskiej marki mebli Gawin, utrwalenie pozytywnego wizerunku firmy i zwiększenie zaufania Klientów do wyrobów fabryki. Właściciel firmy - Andrzej Gawin - w kolejnych latach zamierza swoim doświadczeniem w dalszym ciągu wspierać w prowadzeniu organizacji syna, aby dobrze wprowadził firmę w nową erę innowacyjnej gospodarki, opartej na globalnej współpracy ze światem.
- Ukoronowaniem 15-lecia firmy będzie festyn, na którym chcemy podziękować naszym pracownikom, klientom oraz kontrahentom z Polski i zagranicy za 15 lat owocnej współpracy - mówi Mariusz Gawin, współwłaściciel fabryki – 14 lipca zapraszamy serdecznie na jubileuszową imprezę, w trakcie której odbędzie się m. in. pokaz nowości Fabryki Mebli Gawin, koncert Pawła Kukiza i „Piersi”, występ zespołu z programu „Jaka to melodia” oraz grupy „Boys”, a także mecz reprezentacji firmy i Klubu Sportowego Gawin z Polską Kadrą Gwiazd, w którym wezmą udział m. in. Mariusz Czerkawski, Radosław Majdan, Jarosław Jakimowicz i Radosław Gilewicz. Całość poprowadzi Robert Janowski, a główną atrakcją wieczoru będzie koncert Maryli Rodowicz.
Impreza odbędzie się w Królewskiej Woli.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz