DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

DREMASILESIA - MEBELEXPO 2007 w nowej odsłonie

MTP

Autor:
Źródło: MTP
Data: 2007-06-22


W dniach od 27 do 30 września w Katowicach odbędą się targi DREMASILESIA – MEBELEXPO 2007. Są one wspólną inicjatywą Międzynarodowych Targów Poznańskich i Międzynarodowych Targów Katowickich.

Zwiedzający będą mieli okazję<br>do zapoznania się z ofertą<br>maszyn, narzędzi do obróbki<br>drewna&#8230;, fot. MTKZwiedzający będą mieli okazję<br>do zapoznania się z ofertą<br>maszyn, narzędzi do obróbki<br>drewna&#8230;, fot. MTK

Targi DREMASILESIA – MEBELEXPO 2007 podzielono na salony tematyczne: salon maszyn i narzędzi do obróbki drewna, salon mebli i wyposażenia wnętrz. Zakres merytoryczny spotkania wzbogacą ciekawe wydarzenia towarzyszące.

Wrześniowy termin odbywania się targów ustalono z myślą o komforcie wystawców i zwiedzających, którzy w sześciomiesięcznym odstępie czasu od targów DREMA w Poznaniu będą mieli okazję do zapoznania się z ofertą rynku na targach DREMASILESIA – MEBELEXPO w Katowicach.

- Nasza wspólna inicjatywa wynika z realizacji porozumienia zawartego pomiędzy Międzynarodowymi Targami Poznańskimi i Międzynarodowymi Targami Katowickimi. W ten sposób mamy nadzieję uporządkować kalendarz imprez targowych skierowanych do sektorów obróbki drewna i produkcji mebli, które odbywają się w regionie Górnego Śląska – mówi Tomasz Kobierski, Dyrektor Grupy Produktów MTP.

Targi Katowickie udostępnią na potrzeby imprezy swoją infrastrukturę – pawilony, tereny zewnętrzne i zaplecze techniczne. W ramach współpracy utworzono wspólny zespół organizacyjny.

- Cieszę się, że możemy współpracować z tak uznanym organizatorem targów jak MTP. Zawarta umowa potwierdza, wyrażoną w podpisanym wcześniej porozumieniu ramowym, wolę współpracy pomiędzy MTP i MTK - mówi Piotr Kubica, Prezes Zarządu MTK - Jestem przekonany, że naszą inicjatywę docenią również wystawcy, z którymi już podczas targów MEBELEXPO w lutym tego roku rozmawialiśmy o jesiennym spotkaniu branży meblowej w Katowicach.

Targi katowickie dysponują łącznie 25.100 m2 powierzchni wystawienniczej. Zaplecze techniczne pozwala realizować MTK specjalistyczne targi branżowe, jak i duże imprezy masowe.

DREMASILESIA - MEBELEXPO 2007 w nowej odsłonie (Zdjęcia: 2)

Zwiedzający będą mieli okazję<br>do zapoznania się z ofertą<br>maszyn, narzędzi do obróbki<br>drewna&#8230;, fot. MTK&#8230;a także z ofertą gotowych<br>mebli. fot. MTK

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz