DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

V Edycja Studium Przedsiębiorczości Leśnej

CKPL

Autor:
Źródło: CKPL
Data: 2007-06-20


Centrum Kształcenia Przedsiębiorców Leśnych, Akademia Rolnicza w Poznaniu zapraszają na V Edycję Studium Przedsiębiorczości Leśnej kierowaną do właścicieli Zakładów Usług Leśnych oraz osób zainteresowanych usługowym wykonawstwem prac leśnych.

Uczestnicy IV edycji studium<br>podczas zajęć. fot. CKPLUczestnicy IV edycji studium<br>podczas zajęć. fot. CKPL

Studium odbywa się w cyklu rocznym (10 weekendowych zjazdów), a zajęcia prowadzone są przez nauczycieli akademickich Wydziału Leśnego, pracowników Lasów Państwowych, przedstawicieli Stowarzyszenia Przedsiębiorców Leśnych i specjalistów spoza Lasów Państwowych. Program realizowany jest w ramach dwóch bloków przedmiotowo-tematycznych obejmujących zagadnienia z zakresu gospodarki leśnej oraz zagadnienia prawno-ekonomiczne. Studium kończy się egzaminem.

,p>Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat honorowany w procesie licencjonowania firmy i zaświadczenie o kończeniu szkolenia okresowego dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami w dziedzinie BHP.

Planowany termin rozpoczęcia studium: październik 2007r. Koszt: 3900 zł.- cena obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie i materiały szkoleniowe. Lokalizacja: Leśny Zakład Doświadczalny w Siemianicach, zajęcia terenowe na terenie Lasów Doświadczalnych Akademii Rolniczej w Poznaniu

Rekrutacja kandydatów na studium jest otwarta i odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń. Planowana liczba miejsc – 50 osób.

Więcej informacji na temat szkolenia znajduje się pod adresem www.au.poznan.pl/ckpl.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz