DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

PARQUET - Klasycznie i elegancko

Pegasus PR

Autor: opr. JR
Źródło: Pegasus PR
Data: 2007-06-19


Niewiele rzeczy ma tak silny wpływ na wygląd klasycznego wnętrza jak dobrej jakości podłoga. Co zrobić, jeśli stary parkiet już dawno stracił swój estetyczny wygląd, a kolejne zabiegi cykliniarskie nie dają zamierzonego efektu...

Firma Kronopol tworząc ekskluzywną markę podłóg laminowanych PLATINIUM, miała na celu przygotowanie produktów z najwyższej półki. Dlatego też przy zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, ciekawych wzorów oraz zachowując najwyższe standardy udało się przygotować markę dla najbardziej wymagających.

Tradycyjny wzór, nowoczesna jakość
Kolekcja Parquet, jest jedną z sześciu oferowanych w ramach PLATINIUM. Od innych kolekcji wyróżnia się charakterystycznym dla tradycyjnych parkietów sposobem ułożenia w "jodełkę". Dzięki takiemu rozwiązaniu doskonale wpisuje się w estetykę wnętrz o klasycznym wystroju. Jednocześnie podłoga ułożona w ten sposób w nowoczesnej aranżacji wnętrza nada mu indywidualnego charakteru.

Jednak kolekcję Parquet oprócz nietypowego dla podłóg laminowanych sposobu ułożenia wyróżnia również dobrana specjalnie pod jej kątem paleta czterech kolorów. Klasyczne Jawor i Dąb Genewa uzupełniane są przez bardziej odważne kolory Jatoba i Dąb Locarno.

Dlaczego Parquet zamiast parkietu?
Zapoznając się z rynkową ofertą podłóg często można się spotkać ze stereotypowym podejściem do tematu. Sprzedawcy znacznie częściej "życzliwie" doradzają wybór drewnianego parkietu zamiast nowoczesnej podłogi laminowanej. Firma Kronopol tworząc markę PLATINIUM, a w szczególności kolekcję Parquet, kierowała się m. in. chęcią udowodnienia, że podłogi laminowane z powodzeniem mogą zastąpić parkiet drewniany. Wyróżniająca kolekcję wytrzymałość, odporność na ścieranie i na wpływ czynników atmosferycznych, powoduje, że śmiało można powiedzieć, iż Parquet pozostawia w tyle klasyczne podłogi drewniane. Niezaprzeczalną przewagą podłóg laminowanych jest również ich montaż, zdecydowanie łatwiejszy i szybszy niż podłóg drewnianych.

PARQUET - Klasycznie i elegancko (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz