/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
CHEMIA DO DREWNA

Lakierobejca pachnąca lasem

PPG Architectural Coatings EMEA

Autor:
Źródło: PPG Architectural Coatings EMEA
Data: 2007-06-10


Impregnat Extra z woskiem zapewnia pełną, długotrwałą ochronę drewna, a akrylowa lakierobejca 2 w 1 przeznaczona jest do dekoracyjnego-ochronnego malowania powierzchni drewnianych...

Impregnat Extra z woskiem

Drewnochron Impregnat Extra z woskiem zapewnia pełną, długotrwałą ochronę drewna. Skutecznie zabezpiecza drewno przed: sinizną, grzybami domowymi i pleśniowymi, glonami. Chroni drewno przed działaniem czynników atmosferycznych. Zawiera wodoodporny wosk odpychający wodę. Poprzez bardzo głębokie wnikanie w głąb drewna skutecznie je impregnuje. Podkreśla rysunek drewna. Nadaje się do stosowania na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń do malowania drzwi i okien.

Lakierobejca 2 w 1 pachnąca lasem
Akrylowa Pachnąca lasem, lakierobejca 2 w 1 przeznaczona jest do dekoracyjnego-ochronnego malowania powierzchni drewnianych.
Idealna do zastosowań wewnętrznych(okna, drzwi, boazeria) i na zewnątrz, do pokrywania mebli ogrodowych, altanek, domków letniskowych. Nadaje się również do powierzchni drewnopochodnych. Charakteryzuje się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne i szkodliwe działanie promieni słonecznych. Uwydatnia rysunek drewna. Wydajność przy jednej warstwie: 1 Lakier / 10m - 12 m2. Czas schnięcie 4 h.

Przeczytaj wiecej na temat sinizny drewna >>>

Liczba wyświetleń: 1558


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA