DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

VOX stawia na sieć handlową

Autor:
Źródło:
Data: 2005-01-17


Do końca 2005 roku firma Składy budowlane VOX zamierza zainwestować około 30 mln zł w nowe punkty handlowe.

Jesienią ubiegłego roku w Chorzowie został oddany do użytku największy z planowanych obiektów handlowych. Jego budowa trwała 9 miesięcy. Na przebudowę lub remont czekają jeszcze składy w Częstochowie, Sosnowcu, Legnicy, Skierniewicach, Inowrocławiu, Nakle, Gliwicach, Lesznie, Łowiczu i Toruniu. Składy budowlane VOX kupiły już też grunt pod budowę nowych punktów handlowych w Poznaniu. Budowa rozpocznie się w drugiej połowie 2005 roku. W tym samym czasie rozpocznie się też budowa nowego obiektu w Gnieźnie.

Składy budowlane VOX zanotowały w 2004 roku sprzedaż o wartości 188 mln zł. Oznacza to 5-procentowy wzrost w porównaniu z rokiem 2003. Firma handluje materiałami podłogowymi (panele, podłogi, deski podłogowe) oraz stolarką budowlaną (drzwi, okna, parapety) wielu renomowanych producentów.

Składy budowlane VOX to firma z ponad 10-letnią tradycją na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. Ma ponad 60 punktów sprzedaży na terenie całego kraju. Od 2001 roku sieć poszerza swój zasięg poprzez otwieranie składów działających na zasadzie franczyzy. W 2004 roku firma zatrudniała prawie 260 osób.

rob

Gazeta Prawna - Newsletter


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz