DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Certyfikowani fachowcy w sklepach DDD

Autor:
Źródło:
Data: 2007-05-29


Kiedy na rynku brakuje fachowców, Dobre Dla Domu, franczyzowa sieć sklepów z podłogami i drzwiami wprowadza certyfikację ekip montażowych współpracujących ze sklepami... <

Certyfikacja ekip DDD
Celem szkoleń i akredytacji jest weryfikacja kompetencji fachowców pod katem zgodności procedur montażowych z wymaganiami producentów drzwi. Certyfikację ekip DDD rozpoczęło od ekip montujących drzwi. Firma POL-SKONE przygotowała program szkoleniowy, który kończy się wydaniem certyfikatu wraz z tytułem „Autoryzowana grupa montażowa producenta ..... ” (np. POL-SKONE). Wkrótce certyfikację rozpoczną kolejne firmy: SOLO i JUWENT.
Na rynku brakuje obecnie fachowców w każdej gałęzi budownictwa - także dziedzina prac wykończeniowych cierpi na deficyt fachowych ekip – wyjaśnia Piotr Matluch z sieci DDD - Nie chcemy, aby nasi klienci narażali się na monterów z przypadku. Dzięki programowi certyfikacji na miejscu znajdują najbardziej wiarygodne ekipy, bo szkolone i akredytowane przez producentów.

Szkolenie i akredytacja

Szkolenie i akredytacja przeprowadzana jest podczas montażu drzwi u wskazanego przez kierownika sklepu DDD klienta, który zakupił drzwi łącznie z usługą montażu. Podczas montażu drzwi szkoleniowcy producenta udzielają wskazówek nt. przygotowania miejsca pracy oraz drzwi do montażu, właściwego montażu drzwi, regulacji i estetycznego wykończenia.
Niewłaściwy montaż czy regulacja drzwi może skończyć się usterką, która nie podlega gwarancji. Najwięcej problemów stwarza wadliwy montaż ościeżnic, zwłaszcza nieodpowiednia regulacja w pionie i poziomie (wszystkie płaszczyzny muszą być dobrze zachowane) lub też wadliwa regulacja zawiasów. Niefachowy montaż może skończyć się również mechanicznym uszkodzeniem drzwi.
Dzięki programowi certyfikacji klienci DDD nie tylko mają pewność, że nie stracą gwarancji, ale też otrzymują jej dodatkowy rok – dodaje Piotr Matluch.
Programem certyfikacji objęte zostaną wszystkie istniejące sklepy oraz nowo otwierane sklepy DDD.

PROFIT system


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz