DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Mikomax dostarczy meble dla Della

Mikomax

Autor: opr. dja
Źródło: Mikomax
Data: 2007-05-28


Fabryka Mebli Biurowych Mikomax została wybrana jako jedyny dostawca wyposażenia meblowego nowej siedziby firmy DELL – potentata w branży informatycznej, który otwiera swoją fabrykę w Łodzi.

Meble serii 3line<br>fot. MikomaxMeble serii 3line<br>fot. Mikomax

Firma kompleksowo wyposaży stanowiska pracy oraz pomieszczenia socjalne. Realizacja zamówienia o wartości 1,2 mln zł przebiegać będzie dwuetapowo.

Mikomax wyposaży w meble dwa olbrzymie pomieszczenia biurowe typu open-space, w którym pracować będzie jednocześnie kilkaset osób. Wybrano meble z serii 3Line na stelażu typu "A", w modnym kolorze jabłoni. Łącznie zostanie dostarczonych 480 stanowisk pracy, 180 stołów socjalnych i 1600 różnego rodzaju krzeseł i siedzisk. O rozmiarze wyposażanych przestrzeni biurowych może świadczyć również fakt, że ścianki działowe po złączeniu tworzyłyby ciąg o długości ponad 1km!– Stając do rywalizacji o zamówienie na wyposażenie siedziby firmy DELL staraliśmy się przede wszystkim odpowiednio podkreślić jakość i niezawodność oferowanych przez Mikomax mebli, a także możliwość zastosowania bardzo wielu rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta. Jak widać, taka strategia przyniosła zamierzony efekt – podkreśla Jacek Szczepaniak.

Nie bez znaczenia dla decydentów z DELLA było zwiedzenie fabryki Mikomax i przekonanie się o potencjale i jakości mebli, będących dla nich najlepszą gwarancją.

To kolejny sukces Mikomaxu - kilka dni temu firma poinformowała, że wyposaży ponad 500 stanowisk pracy za wschodnią granicą - w Rosji i na Ukrainie. 150 pracowników moskiewskiej filii banku Cetelem już wkrótce będzie pracować przy meblach FMB Mikomax z serii Luna. Biura firmy zostaną wyposażone kompleksowo: nie tylko w biurka, ale również w kontenery i szafy. Meble marki Mikomax zdobyły także uznanie wśród klientów firmy Office Solutions, wyłącznego przedstawiciela fabryki w Kijowie. - Współpracując z naszym ukraińskim partnerem, działamy na podobnych zasadach jak w Polsce. Oferujemy kompleksową usługę – od projektu po dostarczenie mebli i wszystkich pozostałych elementów wyposażenia - tłumaczy Jerzy J. Marcinkowski, menedżer sprzedaży eksportowej w FMB Mikomax.

Jednym z ostatnich osiągnięć Office Solutions jest wygrany przetarg na kompleksową aranżację siedziby Nokia Ukraina (125 kompletnych stanowisk pracy). Ogólne przychody FMB Mikomax z eksportu w roku 2006 sięgnęły niemal 5 mln euro. W 2007 r. planowany jest dalszy 20% wzrost.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz