DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Narzędziowe "3 w 1" marki Stanley

STANLEY Sales and Marketing Poland

Autor: Informacja prasowa <font color=gray>opr. JR</font>
Źródło: STANLEY Sales and Marketing Poland
Data: 2007-05-24


Wkrętak FatMax XL Demolition to nowość, która może pracować jako wkrętak, dłuto i łapka. Narzędzie pochodzi z nowej linii w ofercie produktów Stanley’a - FatMax XL.

<b><font color=darkcyan>Wkrętak FatMax XL Demolition <br>Stanley</font></b><b><font color=darkcyan>Wkrętak FatMax XL Demolition <br>Stanley</font></b>

FatMax XL Demolition to wkrętak, wyróżniający się wieloma zastosowaniami. W czasie prac remontowo – budowlanych można go używać nie tylko do odkręcania i przykręcania, ale także wykorzystać przy rozłupywaniu, podważaniu i przebijaniu. Projektanci Stanley’a wyposażyli narzędzie w bardzo wytrzymały grot, prowadzony przez całą rękojeść. Dzięki takiemu rozwiązaniu duże obciążenia, powstające przy pracach demontażowych są z łatwością przenoszone przez wkrętak. Trwałe zespolenie grota z metalowym kapslem osłaniającym rękojeść umożliwia pobijanie wkrętaka młotkiem bez narażenia na zniszczenie samej rękojeści.

W zakresie podstawowego przeznaczenia, czyli odkręcania i przykręcania wkrętów, FatMax XL Demolition zapewnia wysoką skuteczność pracy. To zasługa bimateriałowej rękojeści, umożliwiającej uzyskanie dużego momentu obrotowego. Ergonomiczny kształt uchwytu gwarantuje duży komfort i bezpieczeństwo posługiwania się tym narzędziem.
Wkrętak FatMax XL Demolition to jedno z narzędzi, reprezentujących nową na polskim rynku, linię produktów firmy Stanley. Sprzedawane pod nazwą FatMax XL narzędzia będą stanowić w ofercie Stanley półkę "premium". Zastosowano w nich liczne rozwiązania, usprawniające pracę fachowców w dziedzinie budownictwa i remontów. Poza wkrętakiem, linia obejmować będzie inne podstawowe narzędzia, takie jak miary, poziomnice, noże czy sznury traserskie oraz zaawansowane laserowe urządzenia miernicze, tj. lasery krzyżowe i kątowniki laserowe. W nowej linii znaleźć można także szeroki wybór toreb i kieszeni na narzędzia oraz skórzany pas narzędziowy. Wszystkie produkty z linii FatMax XL wykonane są z materiałów gwarantujących ich długowieczność i niezawodność. Od połowy maja br. są dostępne w profesjonalnych sklepach narzędziowych na terenie całej Polski. Producent udziela na nie rocznej gwarancji.


www.stanleyworks.pl

Narzędziowe "3 w 1" marki Stanley (Zdjęcia: 2)

<b><font color=darkcyan>Wkrętak FatMax XL Demolition <br>Stanley</font></b><b><font color=darkcyan>Zestaw Wkrętaków FatMax XL<br>Stanley</font></b>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz