DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Pfleiderer na moskiewskich targach Euroexpomebel

Pfleiderer

Autor:
Źródło: Pfleiderer
Data: 2007-05-22


W dniach 15 do 19 maja odbyła się piętnasta, jubileuszowa edycja moskiewskich targów "Euroexpomebel". Podobnie jak w poprzednich latach w targach udział wziął Pfleiderer Grajewo.

Targi Euroexpomebel<br>fot. PfleidererTargi Euroexpomebel<br>fot. Pfleiderer

Początkowo, w latach 90-tych na powierzchni zaledwie 500 m2 swą ofertę prezentowało zaledwie kilkunastu wystawców. Jednakże z roku na rok, targi rozszerzały zakres przedstawianych materiałów, wprowadzały nowe rozwiązania zwiększające atrakcyjność imprezy. Niedawno zakończone targi meblarskie "Euroexpomebel" oraz równolegle trwające targi dostawców komponentów dla przemysłu meblowego "Interkomplet" zgromadziły 1 tys. firm na powierzchni 65 tys. m2.

O dużym zainteresowaniu prezentowaną na targach ofertą może świadczyć liczba zwiedzających, która w tym roku przekroczyła 70 tys. osób. Z roku na rok organizatorzy kładą coraz większy nacisk na wzmocnienie opiniotwórczej roli targów poprzez bogaty program wydarzeń towarzyszących, pogrupowanych w tym roku na trzy główne ścieżki tematyczne: design, produkcja i promocja. Seminaria oraz specjalistyczne spotkania organizowane dla przedstawicieli przemysłu i handlu koncentrowały się na znalezieniu kierunku rozwoju dla rosyjskiego meblarstwa, m.in. poprzez wzornictwo uwzględniające specyfikę potrzeb lokalnego rynku, niezależne od wszechobecnej w rosyjskim meblu włoskiej, czy niemieckiej estetyki. Z pewnością determinacja rosyjskich przedsiębiorców w prowadzonej działalności oraz tempo i skala inwestycji są godne podziwu, ujawniając potencjał jaki drzemie w tym rynku. Kompleks wystawienniczy Krokus Expo podążając za intensywnym wzrostem całej branży w przyszłym roku udostępni dla wystawców kolejny potężny obiekt, którego powierzchnia przekracza 90 tys. m2!

Pfleiderer obecny jest od lat zarówno na majowych targach, jak i na listopadowej branżowej imprezie wystawienniczej "Meble". Uruchamiając w ubiegłym roku produkcję w Novgorodzie OOO Pfleiderer stał się jednym z wiodących dostawców płyty surowej i laminowanej na rynku rosyjskim. Popyt na materiały drewnopochodne rośnie w tempie proporcjonalnym z rosyjskim przemysłem meblarskim, stąd duże zainteresowanie ofertą Pfleiderera. Na stoisku w Moskwie gościli przedstawiciele wiodących zakładów produkcyjnych oraz firm handlowych. Kolejne targi w Moskwie już w listopadzie !

Pfleiderer na moskiewskich targach Euroexpomebel (Zdjęcia: 2)

Targi Euroexpomebel<br>fot. PfleidererTargi Euroexpomebel

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz