DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Kronopol Laminate Flooring – podłogi dla każdego

pegasus

Autor: Informacja prasowa<br><font color=gray>opr. JR</font>
Źródło: pegasus
Data: 2007-05-13


Laminowane podłogi firmy Kronopol od dawna znane są polskim klientom. Jakość ich wykonania w połączeniu z dużą wytrzymałością zdobyły sobie przychylność nawet najbardziej wybrednych...

<font color=darkcyan>fot. Kronopol Laminate Flooring</font><font color=darkcyan>fot. Kronopol Laminate Flooring</font>

Zalety laminowanych podłóg firmy Kronopol poznali już użytkownicy w 50 krajach na całym świecie, między innymi Kanadzie, Chile, RPA czy Stanach Zjednoczonych. Szeroki wachlarz kolorów, zawiera zarówno najbardziej popularne, „klasyczne” rysunki drewna – dębowego, bukowego czy klonowego, jak również bardziej wyszukane kolory imitujące drewno egzotyczne takie jak mahoń, jatoba czy oliwka.

Dlaczego podłogi KLF?
Oglądając różne wnętrza często intuicyjnie wiemy czy nam się podobają czy nie. Zwracamy uwagę na kolorystkę ścian, styl mebli, a nawet na widok za oknem. Rzadko jednak zdajemy sobie sprawę, jak duży wpływ na pierwsze wrażenie ma podłoga. Kronopol Laminate Flooring (KLF) to propozycja na elegancką i trwałą podstawę każdego pomieszczenia. Paleta kolorów, różne struktury powierzchni oraz właściwości użytkowe to najważniejsze z cech umożliwiających znalezienie podłogi odpowiadającej konkretnemu zapotrzebowaniu i gustom.

Gdzie zastosować?
Dzięki prostemu montażowi, przystępnej cenie oraz dużej wytrzymałości, podłogi KLF mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i użyteczności publicznej. Klasa ścieralności podłóg AC 3 pozwala na wykorzystanie podłóg w pomieszczeniach mieszkalnych o wysokim natężeniu ruchu oraz w pomieszczeniach użyteczności publicznej o niskim natężeniu ruchu. Producent gwarantuje, że podłogi o tej klasie ścieralności doskonale się sprawdzą we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych włącznie z salonem i przedpokojem, które zwykle są narażone na zdecydowanie większe zużycie. Podłogi z klasy AC 4 doskonale sprawdzają się w biurach, salach konferencyjnych, gdzie przemieszcza się dużo większa liczba osób.

Dobra marka – najwyższa jakość
Kronopol Sp. z o.o. jest jednym z największych producentów materiałów drewnopochodnych na świecie. Będąc częścią szwajcarskiego holdingu Swiss Krono Group, spełnia najwyższe standardy zarówno jakościowe, jak i ekologiczne. Podłogi laminowane Kronopol produkowane są z surowców drzewnych i materiałów najwyższej jakości nie zawierających żadnych szkodliwych substancji. Drewno wykorzystywane w procesach produkcji pozyskiwane jest z wycinek pielęgnacyjnych w lasach zarządzanych zgodnie z proekologicznymi zasadami FSC (The Forest Stewardship Council – międzynarodowa organizacja zrzeszająca instytucje promujące odpowiedzialną gospodarkę leśną). Nowoczesne technologie, zaangażowanie ekspertów i wykwalifikowanej kadry pracowników, a także wdrożony przez Kronopol System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 gwarantują, że produkty firmy są z najwyższej półki.

Kronopol Laminate Flooring – podłogi dla każdego (Zdjęcia: 2)

<font color=darkcyan>fot. Kronopol Laminate Flooring</font><font color=darkcyan>fot. Kronopol Laminate Flooring</font>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz