/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
CHEMIA DO DREWNA

Odkryj na nowo urok drewna z JEDYNKĄ®

PUBLINK

Autor: Informacja prasowa <br>opr. JR
Źródło: PUBLINK
Data: 2007-05-13


Poszukując w sklepie odpowiedniego impregnatu do powierzchni drewnianych warto zwrócić uwagę na produkt, który od momentu pojawienia się na rynku cieszy się uznaniem klientów – JEDYNKĘ® DO DREWNA.

PUBLINKPUBLINK

Ten wysokiej jakości impregnat dekoruje i chroni powierzchnie drewniane narażone na działanie czynników zewnętrznych. Doskonale wnika w głąb materiału i dzięki zawartości odpowiednich środków trwale go zabezpiecza przed rozwojem grzybów, pleśni i sinizny. Zawartość wosku zmniejsza możliwość zawilgocenia zabezpieczonej powierzchni, poprzez „odpychanie” kropelek wody. JEDYNKA® DO DREWNA zachowuje naturalny rysunek słojów, a użyte pigmenty chronią pomalowaną powierzchnię przed promieniowaniem UV.

Gama kolorystyczna impregnatu daje szerokie możliwości dekoracyjne. Produkt jest dostępny w następujących kolorach: dąb, sosna, orzech, heban, mahoń, palisander, teak, biały, zielony oraz bezbarwny, podkreślający naturalną barwę malowanej powierzchni.

Od maja b.r. JEDYNKA® DO DREWNA oferowana jest w nowym opakowaniu − puszkach w kolorze brązowym, z widoczny rysunkiem drewna, dzięki czemu nie ma wątpliwości do jakich powierzchni jest przeznaczona. Istotna zmiana dotyczy również opisu produktu, który został skrócony do najpotrzebniejszych, praktycznych informacji i czytelnych piktogramów. Na uwagę zasługuje również bardzo korzystna cena produktu, którego opakowanie w wielkości 0,75 l oferowane jest już za ok. 15 zł.

Odkryj na nowo urok drewna z JEDYNKĄ® (Zdjęcia: 3)

PUBLINKOdkryj na nowo urok drewna z JEDYNKĄ

Liczba wyświetleń: 1120


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA