DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Energy Finance 2007 o energetyce odnawialnej

Autor:
Źródło:
Data: 2007-05-12


(PAP) "Przedstawiciele najważniejszych urzędów państwowych, związanych z sektorem energetycznym, instytucji i organizacji pozarządowych, promujących idee odnawialnych źródeł energii oraz instytucji finansowych, wezmą udział w seminarium „Energy Finance 2007 - Inwestycje w sektorze energetycznym”.

Organizatorem imprezy, która odbędzie się 14 maja 2007 r. pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, jest Gdańska Akademia Bankowa we współpracy z Instytutem Energetyki Odnawialnej.
Tegoroczne seminarium zaadresowane jest do innowacyjnych przedsiębiorstw, zainteresowanych problematyką inwestycji w sektorze energetycznym, ze szczególnym uwzględnieniem energetyki odnawialnej.
Dyskusja w trakcie obrad dotyczyć będzie m.in. problematyki „project finance” oraz roli i perspektyw partnerstwa publiczno-prywatnego w kontekście polityki energetycznej na szczeblu państwowym i samorządowym. Tematyka inwestycji w energetyce odnawialnej poruszana będzie również z uwzględnieniem zobowiązań Polski z tytułu członkostwa w Unii Europejskiej m.in. w kontekście decyzji Rady Europy dotyczącej udziału energii ze źródeł odnawialnych w bilansie energii pierwotnej do roku 2020...."


PAP - Nauka w Polsce , fot. PAP
Katarzyna Pawłowska


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz